Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pincércsajt miként hívjak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pincércsajt miként hívjak el randizni?

Figyelt kérdés
Van egy helyes kis pincérlány aki tetszik. Még sose beszéltem vele, túl sok idő nem is lenne rá, mert sürögnek forognak, amúgy meg nem tudok róla semmit. El szeretném hívni randizni, csak úgy meg furcsa, hogy még nem beszélgettünk és nem tudom mit mondjak neki.
2016. aug. 14. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Először nézz utána mi a helyzet vele, igy vakvilágba ne kérj randit. Tehát első lépés megtudod a nevét és szépen fb-on megnézed van -e barátja stb.. ha nincs akkor irj rá ott. Ha nem akarsz ott ráirni, akkor ahol dolgozik kérdezd meg hogy lenne e kedve veled találkozni, meghivnád egy kávéra mert szeretnél vele megismerkedni.. ha kéreti magát, vagy nemet mond, akkor még pár nap mulva probálkozz meg nála, esetleg még tedd hozzá, gondolja át és ha van egy kis ideje akkor irjon rád. De ha ezután se akarna veled találkozni akkor hagyd a fenébe. Nyugodtan kezdeményezzél nála, végülis semmit nem veszithetsz, lehet hogy akarna veled járni, de lehet elküld, más nem történhet.
2016. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Azt mondod neki, hogy kéred a számlát... akarom mondani a számát.
2016. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Ráírod a számlára a számodat, odaadod neki és mosolyoggás közben mondod, hogy a borravalóért jöjjön át. :D
2016. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
-g
2016. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A számlás trükk nem jó, más csaj szokott olyankor kimenni. Azóta megtaláltam fb-on. Nem volt kirakva senki srác neki, persze attól még lehet pasija. Viszont én inkább élőben szeretném megkérdezni.
2016. aug. 14. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy ahogyan napjában 100 más pasi teszi.............
2016. aug. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vad-Ász ***** válasza:

először beszélgess vele...poénkodj (ne faviccet mesélj . pl: "nyuszika megy az erdőben és cement"

ebben nemtudok segiteni a poént neked kell eltalálni.

majd menny megint amikor ottlesz és megint beszélgess vele többet akkor jöhet a bemuutatkozós cuccos jelenetes izé..

én ekkor már elhivtam randira.

na igy , ha látod hogy mőködik a játék akkor ne tökölj. :D

2018. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!