Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeritnetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritnetek van értelme foglalkozni vele? Többi lent.

Figyelt kérdés
Neten megismerkedtem egy csajjal, 2 hete írkálunk. Nekem bejön, és meg is írtam neki, azt írta én is neki. De amikor arra kerül a szó, hogy találkozzunk, ő mindig azt írja, hogy nincs ideje, majd meglátjuk, nem tudja előre hogy rá fog-e érni. Elég elfoglalt abban biztos vagyok azok alapján amiket leírt magáról, de azt azért nem hinném, hogy ennyire ne lenne ideje. Mit gondoltok, van értelme továbbra is foglalkozni vele, vagy hagyjam? 27F, 24L

2016. aug. 15. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod. Lehet tényleg dolga van vagy csak hülyít.
2016. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek arra van ideje, amire akarja.

Ha nem ér rá találkozni, akkor nem akar.

2016. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tud rád időt szakítani, akkor nem lehet túl komoly a szándéka. Lehet, h én sem érek rá mindig, de akkor felajánlok valami kompromisszumot. Pl ma nem jó egész délután, de holnapra szabaddá teszem magam. Vagy ilyesmi. Aki látni akar, találkozni veled, az mindent megtesz érte, h találkoztatok. A többi csak kifogás!
2016. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
@Gubchee igazad van, azt hiszem még egyszer felajánlom neki hogy találkozzunk. Ha nem fog akarni vagy nem lesz ideje, akkor hagyom. Különben felajánlottam neki, hogy ő mondja meg mikor lesz ideje, de azt írta rá hogy nem tudja... Szóval elég egyértelmű.
2016. aug. 15. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"felajánlottam neki, hogy ő mondja meg mikor lesz ideje"

Nagyon rossz megközelítés! Így nem szabad randit kezdeményezni, mert ezzel arra kényszeríted, hogy színt valljon. Neked kell vagy-vagy alapon időpontot adnod. Vagy ekkor, vagy akkor. Így látszólag szabad döntést adtál a kezébe, míg valójában csak kompromisszumot. (Utóbbinak rossz csengése van, ezért párkapcsolatban jobb nem éreztetni.)

De hogy a lényegre térjek; Az élet minden területén megszívlelendő axióma, hogy csak az lesz sikeres, aki nem adja fel. (Vigyázz a szórendre! Természetesen nem azt ígértem, hogy aki nem adja fel, az sikeres lesz.)

2016. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
@Miquel Tisztában vagyok vele én is, hogy nem kellene neki felajánlani hogy mondja meg mikor lesz ideje, de akkor nem volt más ötletem. Egyébként igen, úgy is tettem ahogy leírtad, mondtam neki 2 lehetőséget az egyik az ma lett volna az nem jött össze. De a másik még összejöhet. És persze nem, nem adom fel olyan könnyen csak ha lekoptat, vagy nem válaszol. Köszi a választ, sokat segített :)
2016. aug. 17. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!