Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki 2 évig nem ír rám fbon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 2 évig nem ír rám fbon azzal van értelme foglalkozni?

Figyelt kérdés

Egyszer visszautasítottam, de azóta csak én írok rá, hogy egyáltalán hogy van. Kicsit megbántam, hogy ellenálltam neki. Van értelme törődni vele?

20N


2013. okt. 27. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálkozz be
2013. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most meg sem nézte mit írtam. persze lehet fb bug is vagy szimplán elfoglalt. Nem szoktam haragudni ha valaki nem válaszol azonnal...
2013. okt. 27. 23:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy akarsz-e vele foglalkozni. Mert, ha most hagyod akkor később megint kicsit megbánod miért nem voltál konkrétabb az üzeneteidben :)
2013. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék, de félek, hogy ez már a múlté.
2013. okt. 28. 00:06
 5/7 A kérdező kommentje:
komolyan mondom, jobb lenne ha elküldene a fenébe, de nagyon csúnyán, mint ez az érdektelenség...
2013. okt. 28. 00:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az, benőtt a fejed lágya?!

Miért nem próbálkozol élőben, úgy muszály, hogy válaszoljon. Szerintem ő se facebookon szólított meg elősször.

2013. okt. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj rá te.
2013. okt. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!