Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a jobb ha vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a jobb ha vagy amilyen vagy és valakinek úgy jössz be? Vagy egy jó tündér átvarázsol ideállis haj smink ruha stb tanácsokkal sokkal jobb külsőt kapsz és olyan pasi akinek úgy jössz be?

Figyelt kérdés
Néha kapcsolgatom a tvt randikommandó, plain jane, második randi műsorok arról szólnak hogy valakiböl jobb csajt csinálnak mind testileg mind lelkileg. Nekem a nem tökéletes (~ természetes) lányok jönnek be én meg nekik nem, aztán sokszor van úgy hogy valahogy megszépűlnek és fognak egy tőlem jobb pasit maguknak.

#randevú #randikommandó #természeteslányok
2016. aug. 16. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem az átalakítás nélküli
2016. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Karma. Van valami hibád amit mindig elkövetsz. Addig fogsz olyan lányokat, nőket kapni amig nem tudod mi az és nem változtatsz! Most hagyd talán, hogy Te szépülj meg valaki mellett. Hátha...de neked kell ezt érezni.... gondolkodj...
2016. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Talán egy két esztétikai változtatás jól jönne magamon. :D

De nem azért, hogy jobb pasikat kaphassak meg, hanem hogy jobban érezzem magam a bőrömben,több önbizalmam legyen.

2016. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A "jobb" verzió is ugyanaz a nő, csak megtanul sminkelni és azt, hogy milyen stílusú ruhák állnak neki jól.

Ha önszántából akar változtatni és később tartja az újonnan megszerzett stílust az szerintem pozitív.


De az ilyen átalakítós műsorokkal sokszor probléma, hogy túl nagy változást akarnak előidézni a látványosság kedvéért és teljesen megfosztják az adott nőt a stílusától.

2016. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem fontos, hogy valaki igyekezzen kihozni magából a maximumot minden téren, DE ez nem azt jelenti, hogy játssza meg magát.

Pl ha egy lány nem szeret sminkelni, ő magától nem érzi fontosnak, akkor értelmetlen elkezdenie.

2016. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Par dolgott szeretnek csak

Es egy stilus tanacsadas jol jonne

:-)

2016. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1. lépés: Önmagam elfogadása a legrosszabb állapotomban is.

2. lépés: Ésszerűen és okosan nekiállni azoknak a változtatásoknak, amik valóban fontosak (egészséges életmód, sport pl.), illetve az "extrák" olyan mértékű alkalmazása, ami még NEKEM megfelelő (pl. nem sminkelek, de a bőröm/hajam nagyon is ápolom; nem hordok túl gyakran szoknyát/extrém magassarkút, de alakomat hangsúlyozó farmert és blúzt igen, nőies cipővel stb.).

3. lépés: ha a párom szeretné, nyilván képes vagyok változtatásokra, amennyiben nem szexbábúnak tekint, és én állok az első helyen, nem a külsőm


Ezekhez tartottam magam mindig, szóval az elsőre szavazok egyértelműen, azzal a kiegészítéssel, hogy teszek a külsőmért, nem keresek kifogásokat, és képes vagyok csak a másik kedvéért változtatni, bizonyos kereteken belül.

2016. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves hetes ...

Ez nagyon szep de a muteti hegeimet es csonkolt mellemet nem lehet csak igy eletmod valtassal rendbe tenni ...

Szal van olyan akinek jol jonne az a jotunder ...

2016. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 21:04

A műtéti hegek az emberhez tartoznak, nincs bennük semmi rossz a kinézetet tekintve. A legjobb barátnőmnek is van, meg anyámnak is, meg a pasimnak is vannak látható nyomai a kamaszkori betegségének, mind úgy állnak hozzá, hogy ez van, ők ilyenek, ezek a ""hibák"" hozzájuk tartoznak, mi a fenének kell ezen rugózni?

Azon javíts, amin lehet. A műtéti hegen nem lehet, és nem is kell, az az élet velejárója, egy "szükséges rossz", akit zavar, az menjen a búsba.

2016. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9es sajnos ti lányok nem vagytok ilyen megbocsájtóak. Régen autó versenyeztem egy gyakorló autóval borultam......... állkapocstörés bele haraptam a kormányba több fogam fellazult és nem szépen állnak most a fogaim. Sok lány nem tolerálja.
2016. aug. 16. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!