Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a jobb ha vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a jobb ha vagy amilyen vagy és valakinek úgy jössz be? Vagy egy jó tündér átvarázsol ideállis haj smink ruha stb tanácsokkal sokkal jobb külsőt kapsz és olyan pasi akinek úgy jössz be?

Figyelt kérdés
Néha kapcsolgatom a tvt randikommandó, plain jane, második randi műsorok arról szólnak hogy valakiböl jobb csajt csinálnak mind testileg mind lelkileg. Nekem a nem tökéletes (~ természetes) lányok jönnek be én meg nekik nem, aztán sokszor van úgy hogy valahogy megszépűlnek és fognak egy tőlem jobb pasit maguknak.

#randevú #randikommandó #természeteslányok
2016. aug. 16. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, bizony nem vagyok toleráns, azért is imádom a barátom a leírt betegség-maradvány ellenére is. Ugyan már, nekem is csálén állnak a fogaim, kit érdekel? :D MINDENKINEK vannak hibái kívül-belül, úgyis lesz, akit nem zavar majd. Én pl kifejezetten szeretem és aranyosnak találom a barátomnak azt a "hibáját" ami miatt mások lekoptatták :D
2016. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves kilences


ha csak egy heg lenne nem érdekelne

de vajon te hogy élnéd meg a fél mellet csonkolását ?

és azt h esténként leveszed a melltartóval együtt ?

vajon hogyan alakulna ki igy párkapcsolatod h tudod h a nőiességed fele hiányzik ?

vajon hogyan reagálnál mikor egy pasi előtt végre megmered mutatni és aki erre megaláz ?


szal igen én akarnám azt a jó tündért !

2016. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12#

Plasztikai műtét nem jöhet számításba?


Ha valaki emiatt megaláz az nagyon gyerek ésszel gondolkodik még. Ne is törődj vele!

2016. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha valaki emiatt megaláz, az nem normális, 0 empátia van benne, és annyit se érdemel, hogy adj a véleményére.

Nézd, a párom kerekesszékes volt, ami szintén nem csak egy heg, akkor is, és azóta is állítja, hogy a létező legrosszabb dolog, ha ilyenkor az illető elkezdi magát sajnálni, és valamiféle "selejtnek" gondolni. Mert akkor tényleg vége, úgy nem lehet boldognak lenni.

Keress egy NORMÁLIS pasit, akinek nem 0 az eq-ja, és nem lesz gond.

Igazság szerint nekem be tudnak jönni nők is, szóval lehet hogy releváns a véleményem: engem abszolút nem zavarna ez a dolog egészen addig, amíg az adott nőt se zavarná, nem feszengene miatta, nem lennének komplexusai.

2016. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#12 de gondolom szólsz mielött levetköztök egymás elött, hogy neked sajnos ez a problémád van? Akkor ha tudja okos pasi ha zavarja nem vetköztet le, ha meg levetköztet nem aláz meg. Bocsánat a kérdést. Nincs neked önbizalom hiányod emiatt és önbizalomhiány miatt sok tapló pasival is szóba állsz?
2016. aug. 17. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!