Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én úgy vettem észre hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy vettem észre hogy tetszem neki, elhivtam moziba de nem adott rá se iget se nemet, miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy kollégám akivel az utóbbi hónapokban nagyon sokat dolgoztam együtt.Én 28(lány)vagyok ő 22(fiú).Amikor együtt dolgozunk végig szivjuk egymás vérét.Piszkáljuk egymást.Beszólogat,van h elég keményen is néha de ő jó poénnak tartja.Én meg ált elsirom magam rajta.Volt hogy egyszer adott egy puszit,egyszer meg megmassziroztam a vállát bent.Nekem ez is azt mutatta h tetszem neki.Elhivtam moziba.Először azt mondta h rendben de h nagyon sokat dolgozik és ezért nem fog összejönni csak pár hét múlva.Majd én meg ismerkedtem valakivel lehet ez is benne volt a dologban h nemet mondott mivel egyszer azt mondta h eljönne de az idegesiti h úgy érzi h csak megcsalnám vele a pasim.(nem tudom h ez csak kifogás volt v tényleg igy van e )Majd én nemrég szétmentem avval a másik sráccal(egy 1,5hónapos kapcsolatpróbálkozás volt).De ez a fiú még mindig nagyon érdekel engem.És más is látja rajtam.Múltkor bementem a munkába és mondta kolléganőm ennek a fiúnak h nézze csak meg h h csillog a szemem mikor rá nézek.Mosolygott is a srác nagyon.Szóval a kérdés az h lehet ebből valami?Eljön velem moziba?vagy csak az időmet pazarlom?
2016. aug. 20. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Elfog menni.
2016. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "elfog", de több ideje akkor se lesz, mint most. Elég ennyi neked?
2016. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tobb ideje lehet nem lesz de aki akar az talal idot.legalabb 1-1.5orat heti 2x.de kezdem ugy erezni h 3honap probalkozas utan csak en akarom ezt a dolgot..bar o mondta h akarja csak nagyon keves ideje van.de en ugy gondolom egy eselyt adhatna
2016. aug. 20. 20:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah es meg valami.azert is gondolom h tetszem neki mert megkerdezte tolem h szerintem h lehet eszre venni ha egy lanynak bejon egy pasi ha pl egyutt dolgoznak.nem biztos h rolam beszelt de volt egy ilyen erzesem
2016. aug. 20. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy akkor lesz valami, ha randi történik. Sokszor megesik, hogy flörtölnek, dumálnak, hülyéskednek az emberek egymással, aztán annyi, ahogy mondod: se igen, se nem. Azt szerintem mindenképp tudasd a fiúval, hogy nincs senkid.
2016. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!