Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem egy férfinak. Viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy férfinak. Viszont más utakra sodort az élet minket. Mikor más városba költöztem megbeszéltük hogy pár hét múlva találkozunk és komolyabbra fordítjuk a kapcsolatot. Kereshetem én őt, vagy várjak hogy ő keresen?

Figyelt kérdés

35 N

35 F


2016. aug. 18. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha akarsz valamit tőle,akkor keresd. Ne várd a csodát.
2016. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Aligha fog keresni ez a férfi. 35 évesen bármikor talál megfelelő 25-30 közötti nőt. Miért pazarolná az idejét egy lassan kiöregedő 35-ösre? Az idő mindenképpen ellened dolgozik.


Ha nagyon érdekel a férfi, akkor keresd nyugodtan, de ne számíts rá, hogy komoly kapcsolatra kellenél neki. Talán elvisz majd egy-két körre, de komoly kapcsolatot egy fiatalabb nővel fog kezdeni.

2016. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jeeezus miert kezdene mar egy fiatalabb novel amikor ez a no tetszik neki?.-))))


Uristen, itt elkepeszto emberek vannak, szerencsere ez nem a realitas.


Kerdezo, sztem nyugodtan keresd meg, nem szabad csodara varni, tedd meg az elso lepest. Es nyugi, 35 evesen te meg messze vagy az oregtol:-))

2016. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
3-as, az a realitás, amit írtam. Tény, hogy egy nőnek 35 felett egyre kisebb az esélye egy új tartós kapcsolatra. Lehet, hogy ez neked fáj, de a nők 25 körül vannak a csúcson.
2016. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Nekem nem faj, mert 26 eves vagyok es jelenleg is hazas csak okorsegnek tartom. A barati korunk harmincas emberekbol all, es a 31-34 eves pasik 30-tol felfele vannak a baratnoikkel. Nyilvan vannak akik 21 eves csajokkal vannak, de ilyet a kornyezetemben nem ismerek. A legfiatalabb lany az 29 eves es az o pasija 33. Van egy par ahol mindketten 34 evesek, illetve egybsrac aki 36 de a baratnoje 38 es igy tovabb.


Szoval en ebbol indulok ki.

2016. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!