Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt randizni, nem lesz második, ezt hogy adjam finoman a tudtára?

Figyelt kérdés

Jól éreztük magunkat, de nekem nem ő az igazi. Neki szerintem nagyon bejöttem. A bácsikája fagyiójában volt a randi, és több órán át beszélgettünk. Ő sohat nevetett. Nekem nem jött be a gondolatmenete. Már ott tudtam. Próbáltam nem hitegetni, hogy akarok tőle bármit is. Nem tudom mennire jött át neki. Szó nélkül meg nem az én stílusom csak úgy eltűnni. Ráadásul gyakran látom.


Ő 20, én 23/F



2016. júl. 2. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Egy randiból tudod, hogy nem az igazi? Butuska vagy csúnyácska v mi a gond vele?
2016. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki hogy nagyon jo vele beszelgetni de nem hiszed hogy mint par osszeillenetek.

Eloszor lehet utalni fog,de idovel ertekeli hogy a sok szo nelkul lelepo pasival ellentetben te oszinte voltal.

2016. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csinos, de nem hozzám való. Fejben és sokkal magasabb szintet karcolok. Ő meg ilyen kis földhözragadt.


Most biztos, hogy nem áll rám készen. Nem tudnék vele élni. Nem túl régi ismerettség, kb két hetes.

2016. júl. 2. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

1-es

Miért lényeges az ok?

Nem elég, ha a nők által bejáratott "nem volt meg a kémia" frázist használja, ugye?


Kérdező

Ntom hol kommunikáltok, szóval írd meg neki, hogy kedves lánynak tartod és őszintén sajnálod, de egyszerűen nem őt keresed, reméled, hogy ez nem szegi kedvét a további párkeresésnek.

Ennyi. Ne tegyél bele extra seggnyalást, sem pedig ilyen "nem a te hibád/túl jó vagy nekem/jobbat érdemelsz-féle baromságokat.

Légy tényszerű, rövid és "lezáró".

2016. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Ne hívd többet. Ha ő keres, akkor elmondod az okát a lehető legrövidebben. Ha nem érti, akkor részletezed, de csakis a valós indokaidról beszélj, nem ér hazudni. Bármit is csinálsz, fájni fog neki, de minél kevesebbet mondasz, talán annál kevésbé fogja megalázónak érezni.
2016. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok fájdalmat okozni neki, mert amúgy rendes lány. Csak mi nem illünk össze.
2016. júl. 2. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlj be neki engem. ;D

Pontosan elmondod azt amiket leírtál, hazudni rosszabb.

2016. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy fentebb is írták, mondd meg neki, hogy nem őt keresed, vagy ahogy most írtad, hogy nem illetek össze. Ez szerintem teljesen elfogadható. Nő vagyok és amikor ezzel az indokkal zárták le a dolgot, nem volt semmi problémám vele. Tényleg jobb, mint amikor eltűnik a fickó.
2016. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!