Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ha társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ha társkeresőn (vagy akár FB, Instagram) ha látjátok a pasin, hogy jóképű simán ráírtok?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha egyéb semmi nincs kitöltve az adatlapján? Szóval csak ennyi infó van róla, hogy jóképű.
2016. aug. 22. 11:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Arapapagáj értem, de azért jóképű legyen ám a pasi a papagájjal nem? Nem akármilyen átlag...
2016. aug. 22. 12:00
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem szoktam, mivel azt tapasztaltam, hogy a legjóképűbb srácok a társkeresőn ki sem töltik az adatlapjukat, semmilyen infó nincsen róluk, az viszont be van ikszelve, hogy szexet keresnek... Én pedig komoly kapcsolatot keresek, úgyhogy nemigen tudnék velük mit kezdeni.
2016. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Írtam egyszer egy ilyen papagájos fotóra, hogy irigykedem a szerencséjére, hogy egy ilyen csodás madárral sikerült lefotózkodnia, aztán választ már nem kaptam.
2016. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Ignis Subdialis ***** válasza:
Én társkeresőztem egy évig, elmondhatom, hogy nagyon sikeresen (pontosabban majdnem egy évig voltam fent de ebből fél évig be se léptem). Nekem totál más preferenciáim voltak, mégpedig az, hogy csillanjon meg az illető intelligenciája és jó esetben humorérzéke, kreativitása a bemutatkozáson. Leveleztem is néhány irtózatosan ronda pasassal párját ritkítóan jókat. Nem volt szükség arra, hogy én bárkire is ráírjak, de ha láttam igazán jó szöveget, vagy valami olyan adatot ami bővebben érdekelt, akkor megkérdeztem. De ez elenyésző volt. Én úgy érzem sosem érdekelt a kinézet, mégis valamiért mindig találtam szépet és értékelhetőt annak a fizimiskájában, akikkel az életem során együtt voltam valameddig.
2016. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!