Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló anyaként, egy 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként, egy 6 évessel, rendezett körülményekkel, hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Már most készen érzem magam az ismerkedésre,de nem tudom hol lehet komoly gondolkodású,család centrikus férfiakra bukkanni? Társkereső oldalak milyenek?
2016. aug. 25. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Iskolaban az elvalt apukak kozott leginkabb.
2016. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én ugyanez vagyok, de még nem kezdtem neki.


Nem tudom, neked hogy zajlanak a mindennapjaid, de nekem jellemzően az otthonunk-ovi/iskola- iroda háromszögben és mivel autóval közlekedek a fővárosban is, ezért még a tömegközlekedésen véletlenül szembejövő sem opció nálam sem.

Nem vágtam még bele (az itteni kommentek is elbizonytalanítottak, illetve mostanában fogalmazódott meg bennem az igény/vágy erre), de én a netes társkeresésben látom a legnagyobb lehetőséget, illetve esetleg ha olyan a szakmád, akkor szakmai konferenciákon/kiállításokon/egyéb rendezvényeken (nem cégen belül, mert nálam pl. munkatárs kizárt)

Mennyi idős vagy egyébként?

2016. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod az internetes társkeresést, illetve élőben bárhol ismerkedhetsz férfiakkal. Legyél nyitott, kezdeményezz beszélgetést bátran, ha valaki szimpatikusnak tűnik a számodra.


Az internetes társkeresőkön sok férfi nem komoly kapcsolatot, hanem szexpartnert keres. Erre érdemes felkészülni, bár ez a személyes ismerkedés esetében is jelen van, csak talán az arányok mások.


Az, hogy egyedülálló anya vagy, alapvetően nem változtat azon, hogy hogyan és hol tudsz ismerkedni. Az egyetlen különbség az, hogy lesznek olyan férfiak, akik érdeklődnének irántad, ha nem lenne gyermeked, de mivel van, így nem akarnak majd veled komoly kapcsolatot. Tehát jóval több időbe és energiába fog telni, amíg találsz olyan férfit, akit komolyan érdekelsz, ezért kitartóbbnak kell lenned. Persze a dolog szerencse kérdése is, de a legvalószínűbb, hogy néhányszor elutasítanak majd.

2016. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.30 éves vagyok.Nincsenek nagy elvárásaim,de mivel az én körülményeim rendben vannak,így ugyanezt várom el,illetve nem vagyok kétségbeesett,hogy mindegy,csak legyen már valaki :) Az is fontos lenne,hogy család centrikus legyen,mert szeretnék családot,meg még gyereket,gyerekeket.Azt megértem ha valaki nem akar mert gyerekem van,ez így nekem sem lenne elfogadható.Engem nem zavar viszont ha van gyereke,gyerekei.
2016. aug. 25. 16:12
 5/14 anonim ***** válasza:

2. válaszolód vagyok (az ugyancsak elvált, egyedülálló, 6 éves gyerekkel)


Azért szerintem az pozitív is lehet, hogy szeretnél még gyereket (én pl. már nem).

Illetve az is előnyös lehet, hogy rendezettek a körülményeink, mert szerintem nagyon sok nőnek nem és természetesen engem sem a férfi pénztárcája érdekel, de én is sokkal magabiztosabb vagyok a saját ingatlanban, az igényes, normális életkörülményekkel, hogy rendes körülmények között (nyaralás, magánovi stb.) el tudom tartani minden körülmények között a gyermekemet és magamat is, hogy dolgozó, értelmes, értékes munkát végző nő is vagyok.

Szerintem ez nálad is sokat számít majd egy valóban komoly kapcsolatot kereső férfinak (főleg olyannak, aki megtapasztalt esetleg "aranyásókat" is)


Ami még eszembe jutott (magam számára is, ha tényleg veszem a bátroságot és belevágok): egy ismerkedésben, kapcsolatkeresésben szerintem azt érdemes hangsúlyozni (természetesen, ha valóban így van!), hogy te is nő vagy, nem CSAK anya és tudj a gyerekedtől függetlenül is létezni, alkotni, neked nőként, emberként is vannak olyan sikerélményeid, céljaid, amelyek függeltenek a gyermekneveléstől, így nem pótapát, eltartót stb. keresünk.

Sok férfi talán ettől ijed meg- pedig azért a rendezett és jó körülményeink, az anyaásgunk azt is jelentik, hogy mi magunk megbízható, felelős emberek vagyunk.

2016. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Elsőre előnyösnek tűnhet, hogy 30 éves vagy és mondjuk nem 36, ha viszont jobban megnézzük, akkor valójában nehezebb a helyzeted, mivel azok a jellemzően 30 és 40 közötti férfiak, akik a korosztályod iránt érdeklődnek, viszonylag könnyen találhatnak hozzád hasonló anyagi helyzetű és külsejű, csak éppen gyermektelen 30 éves nőt, mivel a nők egyre inkább 30 felett szülnek. Idősebb egyedülálló anyukáknál már mások lesznek az arányok, de irántuk többnyire 50 körüli és feletti férfiak érdeklődnek komolyan.


Mivel egyértelműen stabil és vélhetően átlag feletti egzisztenciával rendelkező férfit keresel, még tovább csökken a potenciális partnereid száma, mivel egy 30 és 40 közötti átlag feletti egzisztenciával bíró férfi könnyedén talál magának gyermektelen társat. Tulajdonképpen egy férfi számára ekkor a legkönnyebb a társkeresés. Ekkor válogathat a legjobban. Még abban az esetben is jobb helyzetben van, mint te, ha van gyermeke. Ráadásul jóval kevesebb az egyedülálló apa, mint anya, mivel Magyarországon váláskor általában az anyához kerül a gyerek.


Ha elkezded az aktív társkeresést, akkor tapasztalni fogod, hogy már egyáltalán nem olyan férfiak és nem olyan számban érdeklődned irántad komolyan, mint a huszas éveid elején egyedülállóként, hiszen neked akkor volt a legkönnyebb a társkeresés.


Összességében tehát ha 30 és 40 közötti átlag feletti egzisztenciával bíró férfit keresel, akkor nagyon türelmesnek és kitartónak kell lenned, illetve bízhatsz a szerencsében is. Minden további igény, pl. legyen diplomás, legyen művelt, legyen vonzó a külseje, legyen humora természetesen csak csökkenti az esélyeidet és növeli a várakozási időt.

2016. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
En szivesen ismerkednek anyukakkal is, bar en ket evvel fiatalabb vagyok
2016. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
30-40 éves férfiaknak épp oly nehéz a tàrskeresés mint az ugyanilyen korú nőknek,messze vannak ők màr attól hogy vàlogathassanak,ràadàsul egy 30 éves nő bàrmikor vàlaszthat magànak huszonéves pasit is.Interneten a legkönnyebb ismerkedni,persze nehéz kifogni olyan pasit aki ér is valamit,de nem is lehetetlen.
2016. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy huszonéves férfinak egy 30-as nő az esetek döntő többségében kizárólag szexre kell. Főleg, ha gyereke is van. Tudom, hogy ez sokakat elszomorít itt, de ez van.


Egyáltalán nem azt állítom, hogy a kérdező helyzete reménytelen. Az viszont hamis ábránd, hogy sorban állnak majd nála a komoly kapcsolatra vágyó férfiak. A szexre vágyók persze igen. De azok mikor nem.

2016. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Egyáltalán nem keresek átlag feletti egzisztenciával rendelkező férfit,nekem az is megfelel ha asztalos a szakmája pl,és albérletben lakik,csak legyen életképes és magát tartsa el,ne nekem kelljen :) a humor az viszont alap elvárás :) nem sietek egyébként,nem kell,hogy minden áron legyen valaki,jól érzem magam tulajdonképpen egyedül is (egyenlőre) de szeretném megadni a lehetőséget még magamnak,hogy "normális" családom lehessen (apa,anya,több gyerek amit ez alatt értek) de ha másként alakul akkor annak biztos úgy kell lennie.
2016. aug. 26. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!