Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló anyaként, egy 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként, egy 6 évessel, rendezett körülményekkel, hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Már most készen érzem magam az ismerkedésre,de nem tudom hol lehet komoly gondolkodású,család centrikus férfiakra bukkanni? Társkereső oldalak milyenek?
2016. aug. 25. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

30 évesen jöttem össze a férjemmel,aki akkor volt 25...

Eszemben sem volt 30+ -os,lelakott alakokkal ismerkedni,igaz nekem nem volt gyerekem,és 10 évet letagadhattam :)

2016. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem pedig nagyapám annak ellenére 95 éves koráig élt, hogy láncdohányos volt és akkor sem tüdőrákban halt meg. Igaz, hogy a családom azon ágán senki nem halt meg rákban.


Mindenre van esély, csak éppen csekélyke.


Ettől függetlenül a kérdezőnek az utolsó válasza alapján egyáltalán nincsenek irreális elvárásai anyagi tekintetben sem, úgyhogy szerintem reális esélye van annak, hogy fog érdeklődni iránta olyan férfi, aki megfelel az igényeinek. Én sok sikert kívánok neki.

2016. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2016. aug. 26. 19:20
 14/14 A kérdező kommentje:
Van 25 éves fiú ismerősöm,nem is egy,nekem ők még olyan gyerekek.Inkább "húzok" a lassan 40 éves korosztályhoz.
2016. aug. 26. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!