Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Mitcsináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Járok egy fiúval 5 hete, az anyja nem enedi hogy járjunk, így nem tudunk találkozni. Egy suliba járunk...de az anyja olyan gyerekes, hogy érte jön a suliba... iskola előtt tudunk beszélgetni mg iskola után egy kicsit...de nekm ez így nem jó... még a csókolózásig se jutottunk el. De nagyon szeretem...és nem akarok vele szakítani...:( mit csináljak?
2010. ápr. 20. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ismerd meg a szüleit és bizonyítsd be h nem vagy olyan rossz.
2010. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

én 15/l ő 17/f

a szülei miatt van minden... őket nem érdekli... mert nekik még az ő kicsi fiuk...

2010. ápr. 20. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt játszom el a 19 éves barátommal, az anyja baromira ellenzi de én furikázom az 80km-re lévő nőjéhez, akinek van egy csomó nagyon hálás barátnője, szóval nekem megéri :) Már 2 hónapja minden hétvégén ott vagyunk és csak 1 hete mondta meg hova járkál, azaz külföldre :D és volt is cirkusz, most meg stresszel, jobb egy kis titkolózás :)
2010. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

fhú hát ez gáz :/ szerintem mutatkozz be a szüleinek és beszélj velük. Kérdezd meg, hogy mi akadálya annak, hogy együtt legyetek. Ha olyasmivel jönnek, hogy romlik a fiuk tanulmányi eredménye az nem indok...mond, hogy ez nem ezen fog múlni, és nem fogod hagyni, beszélsz vele.

17/l

2010. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem szarjátok le, h az ősök mit pofáznak...engem eltiltottak a nagy szerelmemtől..és igazából lehet, h én fogom csak rá, de nagy walószínűséggel ennek köszönhető, h narkózok...köszi apa(Y)
2010. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17 éves fiúért az anyja jön suliba? Deg*ciiiiiiiiiiiXDXDXDXD
2010. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17 éves a gyerek és az anyja megy érte suliba? Kézen fogva legalább? XD Desz@r
2010. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát a fiu nem tehet rólla hogy az anyja ilyen ...:/
2010. ápr. 22. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!