Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyan vagytok ugy sracok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olasz93 kérdése:

Hanyan vagytok ugy sracok, hogy eldontottetek: feladom!?

Figyelt kérdés
Nem tudom miert, de nem jon ossze es kesz. Es mar idegrendszerem sincs hozza ,hogy 1000. alkalommal is megalazzam magam azzal,hogy odamegyek es hulyet csinalok magambol 1 lany miatt.

2016. aug. 24. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Úúúú, a lehető legjobb helyre jöttél! Csoportos önsajnálat és nőgyűlölet-áradat indul 3... 2... 1... !
2016. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Sose fogom feladni, ahogy te se. A remény nem hal meg soha. Csak ha te is.
2016. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem add fel nyugodtan. Hidd el,nyugodtabb lesz az életed.
2016. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 2 kérdésem van:


1. Szeretnél párkapcsolatot?


és ha igen


2. Úgy érzed, ha feladod akkor több esélyed lesz?


Erre határozottan nem a válasz.


Próbálj meg rájönni mi az oka annak, hogy nem jön össze.

Ezer oka lehet, és nem, nem a külsőségek miatt. Akinek nincs valami beütése, akar, és tesz is érte, az külsőtől és nemtől függetlenül talál párt.


Ha az odamész és beszélgetést kezdeményezel, nem jön be, akkor taktikát kell váltani.


Nekem a net jött be. Még 21 éves se voltam mikor regisztráltam egy netes társkeresőre. Szüzen, nulla tapasztalattal, némi pocakkal, úgy hogy otthon éltem a családommal és suliba jártam, tehát munkám sem volt. Se kocsim, se kigyúrt izmaim, se pénzem, semmi ilyesmi.

1 hónappal később már barátnőm volt, később meg a férje lettem ugyanennek a nőnek. :) Ő olyan nő akire mindig vágytam, külsőleg is, belsőleg is. 27 F


Soha nem adtam volna fel, mert nem ez a megoldás.

2016. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Feladni azért ne add fel legfeljebb ne foglalkozz vele annyit, ne görcsölj rá. Én is az exemmel akkor jöttem össze, amikor már úgy voltam, hogy fenébe a csajozással, élem a vidáman a saját szingli életem azt kész :D

Meg elvileg a nők megérzik ha görcsösen akarsz valakit magad mellé.

2016. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokan. Én csak részben adtam fel és egy időre.

A csajozást nem adtam fel, megy a dolog. Azt adtam fel, hogy teljesen megbízható lányt találjak. 30 alatt még egyet sem láttam és felette is keveset. Ha majd 30-40 környékén járok és lesz biztos anyagi hátterem, megcsináltam mindent, amit akartam, visszatérek a dologra. Addig csak élvezem az életet és a szexet, csak nem nem építek semmit a fiatal és megbízhatatlan csajokra! :D

2016. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én teljesen végleg feladtam, az elmúlt időszakban másik országban is jártam és éltem ott huzamosabb ideig, ott se jött össze semmi az égvilágon.

Itthon meg hazajöttem,és rám se néznek ismét a nők,így végleg eldöntöttem,mostantól én se nézek még csak rájuk sem...

Ez van,beletörődtem. Nem születtem helyesnek,és így 0 esélyem van bármelyik nőnél... :/

25/F

2016. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 tudod kit etess ilyen fizikai képtelenséggel xDDDD Ha igaz lenne amit állítasz 1 szingli ember se lenne a világon....
2016. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!