Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőként egész eddigi életemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként egész eddigi életemben képtelen voltam párt találni, velem van a probléma?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ. Miért voltál képtelen párt találni? Hogyan kerestél?
2016. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. Én sem találtam még meg az igazi lányt az életemben:)
2016. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy anyukám?
2016. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Engem sem talált még meg a szerelem. Majd eljön az igazi neked is és remélem, hogy nekem is. Valamennyire biztos, hogy a mi hibánk is, hogy így jártunk. Mennyit ismerkedsz? Jársz el otthonról?

21/L

2016. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem tettél érte, csak vártad, hogy hozzád menjenek oda a srácok, akkor igen. Ha ez nem így van, akkor meg csak szimplán nem volt szerencséd
2016. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

a rossz hírem, hogy igen, 100% a te hibád.

A jó hír, hogy sokkal könnyebb dolgod van, mint akár egy átlagnál jobb pasinak.

2016. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Nincs könnyebb dolga egyáltalán. Biztos vagyok benne hogy nem mer neten ismerkedni, mert nem bízik senkiben, nem tud megnyílni, emiatt mindenki unalmasnak és félősnek tartja. Emellett lehetnek egyéb gondok is, de ez a jellemző itt a GYK-n.
2016. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Otthon, négy fal között elég nehéz párt találni.
2016. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen:(
2016. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
talán nincs elég jelentkező kik közül válogathatsz?
2016. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!