Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen testalkattal érhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen testalkattal érhet hátrány az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Testalkatban hasonlítok Seth Rogen színészre. Kb. ilyen az alkatom: [link]


Csak kisebb a hasam. 186 centi magas vagyok mellé. ( 20/F )


2016. aug. 31. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak fele így néz ki. :)
2016. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kortársaim között csak elvétve találok hozzám hasonló alkatúakat.
2016. aug. 31. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Tökéletes testtel sem tetszenél mindenkinek, így pláne.

20 évesen már elindulni a lejtőn fizikailag nem túl nyerő dolog, párkeresés ide vagy oda.

2016. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

20 éves korban azért szerintem nem ez az átlag.

Ez "apa test". :)

Van akit nem zavar, van, akit igen.

Picit próbálj meg edzeni hasra.

2016. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha téged zavar, változtass...


viszont van sok lány is akinek tetszik az ilyen, vagy csak nem érdekli túlzottan a párja testalkata.

2016. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most őszinte leszek, amíg 100 fölött voltam (192cm mellett), a kutya nem nézett rám. Mióta a barátnőm kihajított, edzeni kezdtem, normális kajákat eszek, fogytam vagy 6 kilót, azóta karakteresebb lett az arcom, és meg is néznek a nők.
2016. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
95 kg vagyok kb. Legrosszabb esetben is maximum 100. Afölött még nem nagyon voltam.
2016. aug. 31. 14:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Sportolj te is. Tudod a nők mondani akármit tudnak, de az igazság az, hogy 90%-uk kifejezetten taszítónak tartja, ha egy férfi pocakos.
2016. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A magasságod tök jó, de faragjál már le úgy... 10 kg-t legalább.

Egészséged, és kinézeted miatt is.


Egyébként csajfüggő, az én párom hasonló alkat - csak kihúzza magát, de alacsonyabb nálam is -, hát so-so. Szeretem, de a teste nem jön be, ám míg magától nem kezd edzeni, úgyis mindegy.

2016. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9-es, igyekszek. Csak normális étrend nélkül kb. esélytelen fogyni. Hiába mozgok én, hogyha nincsen pénzem arra, hogy normális étrendet összerakjak magamnak.
2016. aug. 31. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!