Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet most ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet most ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Körülbelül háromnegyed éve kezdtem új munkahelyen dolgozni egy irodában, és van egy lány a másik részlegnél, akit gyakran látok. Amikor idekerültem az irodában lévő másik sráccal gyakran üzengettek egymásnak facebookon, eljártak kávézgatni úgy, hogy a srácnak van barátnője. Szóval ez a lány amikor idekerültem nagy szemekkel nézve mosolygott és köszöngetett nekem az elején, csak aztán miután láttam milyen jóban van a munkatársammal inkább rá sem néztem, próbáltam "ignorálni". Most viszont már úgy vagyok vele, talán megérne egy próbát, de még rám se néz, inkább úgy megy el mellettem mintha szellem lennék. Kérdésem, hogy hülyíteni akart, vagy szimplán megsértődött, és, hogy menthető-e még a dolog.

2016. szept. 3. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ebédszünetben meghívni egy kávéra, és megtudod. :)
2016. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nehéz ha szándékosan rám se néz :)
2016. szept. 3. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy rosszul esett neki, hogy rá sem néztél egy idő után. Amikor legközelebb összefuttok, akkor egyszerűen köszönj rá, ha visszaköszön, akkor elméletileg már megálltatok egy pillanatra. Ekkor kérdezd meg, hogy van-e kedve együtt szünetelni veled vagy ráér-e ebédszünetben beszélgetni?
2016. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ezek után, ha már teljesen levegőnek néz van-e értelme forszírozni a dolgot, mindenestere köszönöm a segítséget :)
2016. szept. 4. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vok: legalább próbáld meg! Ne hagyd ki, indulj úgy neki, hogy ha nem jön össze, hát legalább megpróbáltad. Tedd meg, én kihagytam egy hasonlót, bánom, de már nem tudok mit tenni. Vagy talán ne is azzal indíts, hogy jön-e szünetelni veled, hanem kérdezd meg, hogy mióta dolgozik itt, vagy esetleg aznap szólítsd meg, amikor majd 1 éve dolgozol ott és mond is meg neki. Frappáns legyél!! Sok sikert kívánok!
2016. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sajnos már nem nagyon látok rá esélyt, hogy egyáltalán emberszámba vesz. Próbáltam mosolyogni rá, vagy csak szemkontaktus létesíteni vele de szándékosan levegőnek néz, így egyenlőre jegelem a dolgot amíg meg nem enyhül :)
2016. szept. 5. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!