Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedsz egy lánnyal, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedsz egy lánnyal, már nagyon úgy tűnik, hogy összejöttök, erre előáll ezzel a feltétellel, hogy csak így lesz a párotok. Ennek tudatában még szeretnétek vele lenni?

Figyelt kérdés
Egy évre szóló vízumot szerezne két év múlva Ausztráliába és ha van párja, akkor ragaszkodik hoz, hogy vele tartson és együtt éljék meg ezt a kalandot. Egyszerre dolgoznátok és járnátok a vidéket, nyaralnátok. Előtte természetesen pénzt kéne spórolni rá.
2016. aug. 31. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
NEM!
2016. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szuper ötlet.
2016. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék, mert igazából egyáltalán nem lehet tudni hogy mi lenne két év múlva, nagy eséllyel nem lennénk már akkor együtt. Mondjuk én ezért viszont külön tuti nem spórolnék.
2016. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Én nő vagyok, utazok folyamatosan. Néha amikor full kómásan álmosan felébredek azt sem tudom melyik országban vagyok. Egy év Ausztrália sok lenne, de nekem van pénzem haza utazni bármikor. Milyen mmukáról lenne szó? Az én területemen, ami érdekel?


Én ezt egy férfi miatt nem csiánlnám, főleg nem ismerkedési fázisban. Ha akarok akkor elmegyek bármikor, de nem függök senkitől sem. nehogy már egy férfi mondja meg hogy mit csináljak.

2016. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel engem kifejezetten taszít Ausztrália (és még pár másik ország is - semmi különösebb indok, az ottani fauna, élővilág és szokások számomra nem igazán vonzóak) - így elköszönnénk egymástól. Én se várnám el adott esetben, hogy jöjjön velem északra (ha mennék, északra mennék) - vagy eleve ebben gondolkodót keresnék. Tehetné ezt a kérdésben említett lány is.
2016. szept. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire ismerem a lányt. Ha már egy ideje barátok, haverok vagyunk és úgy jönnénk össze akkor simán! (Bár Ausztrália nem éppen a pókfóbiások legkedveltebb helye). De ilyen friss ismeretség esetén nem vállalnám be.


24f

2016. szept. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Bölcsészkaron, művészeti pályán találsz ilyen léhűtőket magadnak, akik nem a jövőjüket építik, hanem csak lógnak a vakvilágban. Nincs ezzel baj, a hippi életforma is menő volt egy időben.
2016. szept. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én belemennék az alkuba, eldurrantanám benne a bránerem, aztán szakítanék.
2016. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Volt már elég ilyen ostoba piccs bnőm.
2016. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én most pepitában válaszolok, mert nő vagyok. Jelen életkörüményeim között akár ki is mennék a párommal, ha lenne rendes internetkapcsolat, és a munkahelyem engedni szabadúszóként dolgozni, mint más munkatársaimat. Egyéb helyzetben nem, mert kiépített egzisztenciám van itthon, jó állásom, és ilyen jó munkát kinn nem találnék. Lehet, hogy kint vmivel többet keresnék, ha elmennék mosogatni, de ha visszajövök, az önéletrajzomban baromira nem mutatna jól, hogy egy jól menő irodai munka után 2 évig csak mosogattam, hamburgert forgattam, takarítottam, mezőgazdaságban dolgoztam, eladó voltam stb-stb-stb.
2016. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!