Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legabszurdabb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legabszurdabb és felháborító beszelgetesed, vagy megjegyzés párkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Hogy indított a srác? Mit mondott? Mivel akasztott ki? Vicces vagy felháborító tapasztalatok érdekelnének :D

2016. szept. 7. 13:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nahh csajok, a nők is írnak ám nagyot! :-)

Egy dögös csinike széparcú akivel már első randin dugtam de nem akartam folytatni vele a kapcsolatot mert látszott hogy eléggé frusztrált agyament csajszi.

Többször is hisztizett sms-en miután face-n már letiltottam hogy ne hagyjam el, fontos vagyok neki és hogy milyen szép jövő vár ránk stb (nem emlékszem pontosan de el lehet képzelni)

Megvádoltam azzal hogy olyan hűvös és úgy csókol mint egy hal(ami igaz is), mire ő hogy meg e tanultam már dugni, illetve hogy mit képzelek én hiszen csak egy bukott tanár vagyok. Egyébként pedig tényleg tanár :-D

Az ilyen szennyes love.hu oldalon is volt rendesen minden. Csak egy példa, egy állítólagos ovónéniről aki nem tud helyesen írni sem:

Nő... Timcsi vagyok szimpatikus az arcod megismernélek 29 vagyok három gyerekem van komoly kapcsolatot keresek.

Én... Szia Köszönöm szépen, te is helyes vagy, egyedülálló lányt keresek.

Nő... Egyedülállót? Kamus vagy!

Én... Szerintem te vagy kamus.

Ő... Nem mert te vagy az. Kamus!!!

(és így tovább) :-D

2018. febr. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!