Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tetszhet egy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszhet egy 20 éves lányban egy 35 éves férfinak?

Figyelt kérdés

egyik barátnőm elkezdett találkozgatni egy 35 éves férfival.nincs köztük testiség, csak szinte mindennap elmennek sétálni és beszélgetni.

vajon miért?

eslősorban a 30 feletti férfik véleményére vagyok kiváncsi



2016. szept. 7. 14:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

20:57

Tehát ha az esetek többségében így van, akkor miért nem lehet általánosítani? Nyilván ahol nem így van, az a kivétel. Nem megsértődni kell ezen, hanem letojni. Ettől még az ilyen kapcsolatok zöme életképtelen.

2016. szept. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amíg vannak kivételek, addig nem lehet általánosítani! Nem így van MINDIG, ennyi. És én nem megsértődtem ezen, hanem felhívtam a figyelmet arra, hogy azért nem kell 100%-os bizonyossággal állítani a saját meggyőződésünket úgy, hogy nem is ismerjük a KONKRÉT helyzetet, és az adott két felet.
2016. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

barátnőm szűz, a férfi is tudja.

azt is tudja h ő csak azzal fog lefeküdni akit szeret.

szóval ha lyukra menne, akkor már feladta volna

2016. szept. 8. 11:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Vajon mi lehet azóta velük?

Majdnem 5 év telt el.

2021. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!