Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy mindenki által helyesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mindenki által helyesnek tartott férfinak létezik, hogy tetszhet egy csúnyácska nő?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő,és hát sajnos bevallom,nem születtem szépnek,átlagos vagyok.

Az egyetemen van egy férfi,aki több ismerősöm szerint is nagyon helyes,és ő szívesen beszélget velem,csipkelődik,kötekszik,és jól érezzük magunkat egymással,van,hogy facebook-on is beszélgetünk.

Hogyan deríthetném ki az igazságot?

Azt ne írjátok,hogy kérdezzem meg tőle,mert úgysem merem.



2015. máj. 25. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért ne tetszhetnél neki? Van valamilyen fizikai törvény, ami ezt kizárja?:)
2015. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Létezik:D
2015. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

*Azt ne írjátok,hogy kérdezzem meg tőle,mert úgysem merem.


Mi az hogy nem mered?:DD Ne legyél már nyuszi előtte, mert akkor elbízza magát ez a pernahajder, az meg nem lenne jó számodra:D

2015. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak nagyon bír,én sem kérdeznék rá.
2015. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem merem,mert hogyha rákérdeznék,és ha mégsem úgy volna,akkor az irtó kellemetlen lenne utána.

Akkor lehet többet nem is szólna hozzám,ki tudja.

2015. máj. 25. 16:09
 6/13 A kérdező kommentje:
Elköszönéskor fb-on ilyeneket ír: Puszillak vagy Csók,meg amikor élőben is találkozunk,akkor 'Csókolom'-ot köszön sokszor,úgy visszaválaszolnék neki,de nem merek...
2015. máj. 25. 16:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, az nem lehet, hogy egy csúnyácska nő tetsszen neki. Az viszont lehet, hogy számára nem vagy csúnyácska, hanem végre egy nő, aki megfelel az ízlésének. Senki sem a divatmagazinok útmutatása alapján dönti el, ki tetszik neki. (Kivéve akinek megfelelési kényszere van, de az nem őszinte vonzalom.)
2015. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6 Legközelebb ha "csókólómot" ír, akkor kérdezd meg tőle mosolyogva: Melyik nemes részemet csókólod?:D

Fogadjunk, hogy keze lába reszketni fog:DD

2015. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként szerintem menj bele a játékba. Te is "csókolomozz", "puszillakozz", csipkelődj, érdeklődj, beszélgess. Ezek mind-mind megerősítik őt abban, hogy szimpatikus számodra, és tovább fog lépni a következő "szintre". Önbizalomhiányos nők/férfiak pont ott rontják el, hogy nem hiszik, a másik őszintén érdeklődik, nem adnak visszajelzést, ezért a másik fél felad a próbálkozással. Így lesz az "úgysem kellek senkinek" elgondolásból mesterségesen bevonzott valóság.
2015. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen. Ne magadból indulj ki, férfiak közül olyan is van, akinek nemcsak a külső számít!
2015. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!