Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te hogy kezdeményeztél volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy kezdeményeztél volna beszélgetést ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Férfiak és nők tanácsát egyaránt örömmel várom!

Tegnap este a 3-as metrón utaztam. Amikor bedöcögött a megállóba, mielőtt felszálltam, láttam, hogy egy helyes lánynak megakadt rajtam a tekintete, és miután beszálltam, még mindig felém pillantgatott. Lett volna hely a környéken bőven, de mellé ültem. Nem sokkal miután elindultunk, kivette a fülhallgatóját, és gyakran felém nézett. Hol a telefonjára, hol balra nézett, de többnyire felém. Egyszer egyszer szinte az arcomon éreztem a tekintetét. Lógott a levegőben, hogy nem venné tolakodásnak, ha megszólítanám. ÉS én biza meg is akartam volna szólítá őt vala, ám ekkor egy komoly felismeréssel kellett szembesülnöm. Büdös volt a szám, és nem volt rágóm. Egy sziától szerintem rosszul lett volna, szóval

talán joggal éreztem bukónak a dolgot. Mekkora peh istenem! Na mindegy a lényeg, hogy tegyük fel, eleve friss és üde lehelettel léptem volna be az vala metrószerelvény ajtaján, szerinted hogy kellett volna beszélgetést kezdeményeznem? Mert szerintem az hogy szia merre mész, az túl tolakodó. Vagy az, hogy szia van kedved beszélgetni?

az meg hát nem tudom... szóval szerinted hogy kellett volna? Tömegközlekedésen még sosem ismerkedtem.

Hihetetlen érted, hogy járkálok néha bulikba, és egy lány sem jön be első látásra igazán, de amint kilépek az utcára, nem kell fél óra ahhoz, hogy több olyan lányt is lássak, akivel szívesen randiznék. És gondolom van rá esély, hogy közülük, akik megnéznek engem, néhányuk talán épp szabad és örülne, ha randira hívnám.

Na mindegy szóval a metrós szituációban szerinted hogy kellett volna beszélgetést kezdeményeznem vele? Persze ha tegyük fel nem lett volna kivételesen pont akkor büdös a szám:)


u.i.:

Ha esetleg épp te is olvasnád a kérdésem:)

Tegnap este 8 körül voltál a 3-as metrón. Kőbánya-kispest felől jöttél, amikor én a Határ út-nál fölszálltam.

Hosszú szőke hajú lány vagy, és amint hallottam, miközben telefonon beszéltél valakivel, nagyon kellemes a hangod.

Én rövid szőke hajú srác vagyok. Kék pólóban és sötét hosszúnadrágban ültem melletted a jobb oldaladon.

És Vans cipőben, ha megnézted:) A Kálvin téren szálltunk le mindketten, csak te fölmentél én meg a 4-es metró felé.

Írj privátot!:)


2016. szept. 8. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtad, meg akartad szólítani, csak a szájszagod tartott vissza. Ha ez nem lett volna, hogy szólítottad volna meg? :D


Legközelebb vigyél magaddal egy origami kisállatot, amit te csináltál. Odaadod azzal a szöveggel, hogy legyen csodás napod :) Nincs nő, aki visszautasítana, ha normálisan viselkedsz vele. Ha ez megvan, mutatkozz be és már meg is van a közös nevező. 26/f

2016. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Te aztán szereted túlgondolni a dolgokat.


A jövőben legyél tökösebb és ne keress apró kifogásokat, mint a büdös száj. Ha ez a helyzet akkor is beszélhetsz hozzá kicsit távolabbról vagy úgy hogy a leheleted ne felé menjen.


Elmondom hogy lehet rájönni, bejössz-e egy lánynak: Ráhajtasz, aztán vagy lesz valami, vagy nem. Ez a titok. Ilyen meg hogy nem-e tolakodás, eszedbe se jusson. Akik ilyeneken gondolkoznak, azok nem dugnak

2016. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hogy folytatnátok azután, hogy szia Jani vagyok?
2016. szept. 8. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:

"Szép a nyakláncod, a húgomnak ilyet akarok venni szülinapjára. Honnan van?"


"Bocsi, ritkán utazom ezen a vonalon, nem tudod hol szálljak le, hogy leghamarabb eljussak xy helyre?"


"Látom a hátizsákod, biztos suliból/munkából jössz"


...

Végtelen variáció van. Ha tudod hogy kell beszélgetni, akkor kezdd el bárhogy. Mert bármi jobb, mint a semmi

2016. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy jelentkezett-e a lány :)
2016. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!