Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet mostanság fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet mostanság fiatal lányokkal ismerkedni? Volt már ez a kérdés, de alul kifejtem a konkrétumokat . Így mielőtt ítélsz, olvasd el az alsó részt is kérlek!

Figyelt kérdés

Egyszerűen tanácstalan vagyok. 17 éves vagyok, és nem volt 1 komoly barátnőm sem még(pedig átlagos arcú, izmos testalkatú, szolizott bőrű, jómódú srác vagyok és elvileg kedves is, azokkal, akik szimpatikusak), félek, hogy ez a későbbi komolyabb kapcsolatoknál gondot jelenthet majd. Minden szép lány a discoban illetve a kocsmákban van hétvégén, és nyilván oda én sem azért megyek, hogy megtaláljam életem párját, másrészről meg utálom is az ilyen helyeket,a sok felszínes barommal. Arra kellett rájönnöm sajnos, hogy nem ismerek olyan lányt, akit el tudnék képzelni, mint barátnőt. Fontos számomra, hogy a hölgyemény tájékozott,intelligens, és szép is legyen (szépségből egy 10-es skálán minimum 6) és ne legyen egy kis ribanc. Ismerek rengeteg olyan lányt, aki nagyon szép, de hülye, esetleg szép, okos, de egy ribi, illetve még több olyat, aki csúnya, de intelligens, okos stb. Van egy fajta hiúságom, így szóba sem jöhet egy csúnyácska lány, számomra megmérgezné a kapcsolatot az, hogyha állandóan azt hallgatnám, hogy ilyen bányarémmel, meg olyan madárijesztővel vagyok együtt(az egy másik dolog, hogy emiatt biztos verekednék is, hogyha szeretném a lányt egy darabig, ameddig teljesen ki nem kezdenék a kapcsolatunk). Járok konditerembe, de ott idősebb lányok vannak, máshova pedig a sok elfoglaltságom miatt nem nagyon teszem a lábam.

Lányok, nektek mi a véleményetek a fent leírt szövegről, ti hogy látjátok magatokat?És nektek fiúk? Egyetértetek velem?


2010. márc. 10. 00:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

közösségi portálok, wiw, myspace, myvip

chat, társkereső meg hasonló oldalak

2010. márc. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%

Őszintén az a véleményem h egy beképzelt pöсsfej vagy.


Egyébként a discoban, kocsmában persze nem azért van az ember h élete párját megtalálja, de attól még ha összejössz valakivel, alakulhat úgy, nem-e?

16/F

2010. márc. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Huh. Na azt elfelejtettem írni, hogy az ilyesmi nálam kilőve.

Szerinted aki ilyen oldalon akar magának párt találni(és egész nap ezt böngészi), azzal minden rendben van?

Nekem írna valaki, vissza se írnék rá!

2010. márc. 10. 01:17
 4/24 anonim ***** válasza:
figy én 20 éves vagyok, és mindig bulihelyeken találtam magam barátnőt hosszabb távra, mert vannak ott értelmes csajok is, a normális lányok is szeretnek hétvégente elmenni bulizni.
2010. márc. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
beképzelt pecsfej? Kifejtenéd miért?
2010. márc. 10. 01:18
 6/24 anonim ***** válasza:

akkor talán az iskolában ismerked ?

hamár okos lányt keresel ott biztos találsz valami éltanuló pedál p.csát

2010. márc. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Szívesen kifejteném!

átlagos arcú, izmos testalkatú, szolizott bőrű, jómódú srác vagyok

nyilván oda én sem azért megyek, hogy megtaláljam életem párját, másrészről meg utálom is az ilyen helyeket,a sok felszínes barommal

Fontos számomra, hogy a hölgyemény tájékozott,intelligens, és szép is legyen (szépségből egy 10-es skálán minimum 6)

Van egy fajta hiúságom, így szóba sem jöhet egy csúnyácska lány, számomra megmérgezné a kapcsolatot az, hogyha állandóan azt hallgatnám, hogy ilyen bányarémmel, meg olyan madárijesztővel vagyok együtt


Asszem nem kíván sok magyarázatot.

Nem mintha baj lenne, én se jönnék össze egy bányarémmel, csak jobb tudni, mi a te kategóriád. És sztem sokkal lejjebb van, mint te azt hiszed.

2010. márc. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
jobb tudni mi az én kategóriám? ne haragudj, leírtam, hogy mi az én kategóriám. És miért lenne sokkal lejjebb, azt már végképp nem fogom fel.
2010. márc. 10. 01:27
 9/24 anonim ***** válasza:
Mostanában nem lehet fiatal lányokkal ismerkedni.Sajnos.Csak 14 év alatt és 30 felettiek vannak az iskolákban,utcán,bulikban.Ugyan elvétve vannak 14-30 közötti lányok,de azok vagy csúnyák lesznek számodra(10-es skáládon 6 alatt)vagy buták,vagy van pasijuk vagy nem érdekled őket.Ez van.Kemény az élet.
2010. márc. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hallod haver én kajak nem bántani akarlak, nincs okom rá =) De ebből, ami leírtál, az jön le h egy nem túl okos (sry, de ez jön le), nem túl dumás (ha az lennél, 17 évesen nem lennének ilyen problémáid), saját mércéje szerint jól kinéző és pénzes srác vagy. Na most ez a kategória pont a diszkós piсsáknál jön be, ahol te elvből nem is keresel csajt :) De am a "diszkós piсsák" között is vannak jó emberek, akik érdemesek egy komoly kapcsolatra.


Annyi h mindenkinek ismernie kell a saját határait. nekem is vannak, én sem vok tökéletes, én sem keresek 150-es IQ-jú csajt, mert tom h én sem vagyok az :D Ennyi. A tökéletest úgyse fogod megtalálni. És ha a saját kategóriádban keresgélsz, sokkal nagyobb az esély, hogy találsz egy megfelelőt.

2010. márc. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!