Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mennétek? Első tali lakáson?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennétek? Első tali lakáson?

Figyelt kérdés

Egyik sráccal már kb 3 hete beszélgetünk most lenne alkalmunk találkozni.Sajnos ő hozzám nem jöhet mert egész házban felújítás van tél előtt.Igaz, hogy egyedül élek de a nagyszüleim folyamat ellenőrzik hol tart a lakás.

Ő át hivott magához. DE!

Vasárnap mennék delelott , ott aludnek és egész hétfőn is vele lennék.Talán meg hétfőn is együtt aludnank.

Csak azután jönnék haza.

Ti mennétek ?

Felnőttek vagyunk biztos végig szeretkeznenk de nem lesz nekem kellemetlen? Hogy új hely neki meg a saját háza?

Mondta a közös fürdést... Nos akkor hogy borotvalkozom?

Hogy sminkelek?



2016. szept. 9. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Problémák. :D
2016. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jaj azt kihagytam, hogy állandóan fodrász,kozmetikus,maszk,gyanta..szóval ő ilyen barbi baba fiuba.:D
2016. szept. 9. 19:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz egy jót kefélni, menj. Szex után akár haza is mehetsz.
2016. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát már beszéltünk róla...

De ez nem csak kefélés :D

Hanem na

Azért leszek több napot vele, hogy kielveztúl egymás társaságát, megismerjük egymást...

Nem tudok haza jönni mert nagy cuccal megyek utána mások városba megyek egy időre.

2016. szept. 9. 19:40
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

En biztos nem mennek ennyi idore egy felismeretlen lakasara ott aludni meg kefelgetni... te tudod a sajat szinvonaladat.


21/N

2016. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De kevesebb időre nem éri meg hosszúra necces.
2016. szept. 9. 19:47
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Es akkor miert nem az jatszik hogy koztes varosban talalkoztok? Ahova mindkettotoknek utaznia kell, es akkor normalis elso randitok lesz, nem rogton lakasra mesz mint valami... ja. Ez nekem olyan erdekes, pedig nem vagyok regi darab
2016. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Elkuldte elobb. Szoval nem vagyok regi darab, de ha nekem egy pasi azt mondana hogy elso randikent ugorjak fel hozza tobb napra meg egyutt furdes meg stb. akkor velem akkor beszelne utoljara mert en ennel picivel tobb tiszteletet igenylek, meg senkivel nem fogok napokig egyutt elni csakugy heccbol.
2016. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
szerintem az ilyen női viselkedés szánalmas első talin szerintem egy rendes randi a helyén való: séta beszélgetés cukrászda kávézés stb de lehet én vagyok maradi
2016. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van! :)

utazok el köztes város nem jó.. hol alszunk?

Vasárnap este megyek és ott leszek vele ,hétfő este pedig jövök haza.Szerintetek?

2016. szept. 9. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!