Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mennétek? Első tali lakáson?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennétek? Első tali lakáson?

Figyelt kérdés

Egyik sráccal már kb 3 hete beszélgetünk most lenne alkalmunk találkozni.Sajnos ő hozzám nem jöhet mert egész házban felújítás van tél előtt.Igaz, hogy egyedül élek de a nagyszüleim folyamat ellenőrzik hol tart a lakás.

Ő át hivott magához. DE!

Vasárnap mennék delelott , ott aludnek és egész hétfőn is vele lennék.Talán meg hétfőn is együtt aludnank.

Csak azután jönnék haza.

Ti mennétek ?

Felnőttek vagyunk biztos végig szeretkeznenk de nem lesz nekem kellemetlen? Hogy új hely neki meg a saját háza?

Mondta a közös fürdést... Nos akkor hogy borotvalkozom?

Hogy sminkelek?



2016. szept. 9. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Interneten mashogy mennek a dolgok, nem erzed pl az illatat, az sem biztos h mukodik a kemia es sorolhatnam az eshetosegeket.


Elso randira publikus hely, es ha egy ora utan is ugy erzed h ez szuper van kemia, van bizalom, na akkor lehet lakasra menni-de addig kb orosz rulett:-)

2016. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Minden nap vagy kép váltás, vagy skype van.

Hát... Nagyon igényes,és szerintem én is.

Hát akkor másik szobába alszunk... de annyira várjuk már nem sülhet ki rosszul.

2016. szept. 9. 20:30
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ilyen egyértelmű, hogy rögtön lesz szex is, akkor nem tudom, minek izgulni...Epilálj/gyantázz, és akkor pár nap alatt nem kell szőrtelenítéssel bajlódni. De ha valaki elég felnőtt a gyors szexhez, akkor talán ilyen témákon sem kell kiborulni. Látott a srác is már sok mindent gondolom.
2016. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Srácként mennék. Ha bejön külsőre a csaj meg ki is jövünk és szexet akarok, miért ne? Az más kérdés, hogy veled ellentétben nem látnék elsőnek többet a dologba. Elütnénk az időt, mint 2 barát és szexelnénk.

És a mindennapi kép meg skype nem mindenkinél jelent sokat. Volt, akivel megvolt ez, de találkozón teljesen más volt. Volt, aki tényleg magát adta neten és mehetett a dolog egyből.

2016. szept. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
szerintem gyere inkább hozzám és keféljünk egy héten át naponta 3-szor :D
2016. szept. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!