Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetseges hogy egy nepszeru...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges hogy egy nepszeru fiu eszrevesz egy atlagos lanyt?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem az egyetemet,van egy nagyon helyes fiu, aki mar elsore megfogott nem csak kulsoleg.Nagyon okos es vicces es a kisugarzasa valami hihetetlen.Eddig egyszer sem beszeltunk nem sok kozos orank van,de egyszer mar volt hogy ram mosolygott meg nezett,de lehet ezt csak en kepzeltem be...facebookon ismerosok vagyunk egyszer lajkolta a profilkepem (mondjuk sok lanynak lajkolja) kicsit nagykepunek is tunik meg egoistanak nem tudom erdemes-e abrandoznom utana,hisz sok szep lany veszi korul en meg epp hogy az atlagost surolom.Lehetseges hogy egyszer legyen valami koztunk? vagy legalabb beszeljunk? mit tegyek hogy foglalkozzon velem? 20/l rosszindulatu emberek kimeljenek!

#ismerkedés #lány #egyetem.fiu
2016. szept. 10. 08:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Igen. Fordított nemekkel viszont kizárt...
2016. szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Dugni jó lehetsz, ha épp nincs más. Talán ez is valami.
2016. szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha ő népszerű és más körökben mozog, másokat is megkaphat, akkor mi az a tulajdonságod, ami miatt észrevenne és nincsen meg másban?


Tudsz ilyenről? Amíg nem, addig szerintem felejtős próbálkoznod. Tudom nem írtad, de nagyon úgy tűnik, hogy az önismereted elég gyenge, legalább annyira, mint az önértékelésed. Gyenge önértékeléssel ("en meg epp hogy az atlagost surulom") hiába ábrándozol.


Amúgy meg mindenki egyedi, csak vannak emberek, akik annyira egyszerűek, mint egy faék és semmit nem foglalkoznak azzal, hogy kitudják fejezni az egyediségüket, egyéniségüket.

2016. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Szóval te is a bunkó ,,alfahímekre" buksz... Ki gondolta volna...
2016. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 aikiboxer ***** válasza:
Én is egy ilyen kissrác voltam húsz éve, és engem is simán meg lehetett közelíteni. Egy jófej lány bármire képes.
2016. szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Honnan lehet tudni, hogy mennyire vicces, ha még egyszer sem beszéltetek egymással?


De a kérdésre válaszolva: ha azt mondod, hogy nem sok közös órátok van + szerinted épp, hogy átlagos a kinézeted, akkor sok esély nincs rá, hogy magától csak úgy felfigyel rád.

Tehát ha valamennyi esélyt akarsz (és itt esélyekről beszélünk, és bőven nem garanciáról), akkor neked kell kezdeményezned azért, hogy felfigyeljen rád. És mivel csak kevés közös órátok van (tehát alkalmad erre), ezért nagyon kerülős utas megoldásokban sem lehet gondolkodni.

Szóval menj oda hozzá, próbálj meg megismerkedni vele, beszélgetni, aztán majd jobban látod, hogy onnan merre tovább.

2016. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Egy patronra jo leszel neki es meg mondjak hogy a nok nem s nagymenokre buknak......
2016. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 aikiboxer ***** válasza:
60%
Istenem annyira primitív itt pár hozzászóló... Ne foglalkozz velük.
2016. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen, de egyrészt számolj azzal, hogy nagy a konkurencia, ezért nincs sok esélyed; másrészt valószínű, hogy csak dugásra fogsz kelleni neki.
2016. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
#8 Ha én primitív vagyok, akkor rád már nincsenek is jelzők...
2016. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!