Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-as éveiben járó férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as éveiben járó férfi, akinek még nem volt hosszú kapcsolata mit gondolnátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nemrégiben meg ismertem egy srácot, kedves, szimpatikus, de még nem volt hosszú kapcsolata, sőt egyáltalán, 1 volt ami pár hónapig tartott és utána semmi. Egy fiatalkori csalódás miatt kialakult benne egy komplexus, hogy nem elég jó a másikhoz.

Külsőleg is egy átlagos srác, jobb értelembe vett átlagos, szóval így nincs semmi "gond" vele. Csak egy kicsit ez megijeszt, hogy még nem volt kapcsolata ennyi évesen. Külön él a szülőktől, dolgozik, megvan a saját egzisztenciája.

Ti mit csinálnátok?



2016. szept. 13. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Ez ne legyen akadály, ha egyébként szimpi! Próbáljátok meg, és érezd pozitívumnak, hogy veled ő is meg akarja próbálni.
2016. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
azt, hogy nem vesztett semmit, és most készül elqrni az életét!
2016. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Te azt csinálsz, amit akarsz, én inkább menekülnék.

Az ilyen fiatalkori traumák után van az a világnézet, hogy "minden nő hülye kur.va", és ezért nem volt tartós kapcsolata.

Gondolom, most se azt keres, csak lukra hajt, de az évek során rájött, hogy sok nőből kihozza ezzel a vallomással azt a hülyeséget, hogy ő majd megváltoztatja. Illetve reméli, hogy ő annyira különleges, hogy megváltozik miatta, ezért a csaj extrán odateszi magát minden téren.

Aztán a végén, ha félrelép, akkor csak vállat ránt, hogy ő előre megmondta, hogy nem alkalmas tartós kapcsolatra, mit vártál?


Szóval nem, teljes mértékben ki van zárva.


Az megint csak a személyes tapasztalatom, hogy az a pasi jó az ágyban, akinek volt legalább 5 éves kapcsolata. Ott már ismerni kell a női testet, érteni a visszajelzéseket, tudni kell feldobni a szexet, szóval van bőven tapasztalta.

Sok pasi, akinek csak rövid kapcsolatai voltak, inkább csak üríteni tud, és közben el van magától ájulva, mekkora ász az ágyban. De közben halvány sejtelme sincs, mi kell a nőknek. Sok esetben ezért is ér véget a kapcsolat, csak ezt már nem reklámozza! Egy-két alkalommal elő lehet adni, hogy ő a méhecske: egyet szúr és ájultan lefordul. De erre többször egy nő sem kíváncsi!


Ne vágj bele úgy, hogy ez most komoly kapcsolat lesz, és együtt maradtok, tekints rá kalandként, kis nyári flört még utószezonban, és ha jön a hűvös idő, elviszi a szél.

Ne éld bele magad.

2016. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Az utolsó általánosít!


Szerintem megpróbálhatjátok.

2016. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ahogy olvastam a jellemzést a srácról, magamra ismertem. Én is 30 elmúltam, és nekem is csak 1 lánnyal volt eddig kapcsolatom, ami 3 hónapig tartott. Lehet, azért nem volt neki, mert nem járt el bulikra ismerkedni, vagy nem került kapcsolatba olyan lányokkal, akikkel össze tudott volna jönni. Vagy az én esetem is lehet, hogy csak olyan lányokkal sodorja össze az élet, akiknek már barátjuk, vagy párjuk van. Nemrégiben jártam egy tanfolyamra. Ott volt 2 lány is, aki szimpatikus volt, és tetszettek is nekem. Beszélgettem is velük, persze külön-külön, nem egyszerre mindkettővel :) Mivel a nevüket is megtudtam, így már nem volt nehéz megtalálni őket a Facebookon. Nem kérdeztem rá, hogy van e barátjuk, de itt kiderült, hogy mindkettőnek be van állítva, hogy kapcsolatban, és vannak közös fotók a barátjukkal is. Szóval látod, akár 2 lánnyal is elkezdhettem volna randizni, de így hogy kapcsolatban vannak... Egyébként nem vagyok nyomulós fajta, óvatosan szoktam kezdeményezni is, szerintem akiről írsz ő is ilyen lehet, egy lány ismerősöm mondta rólam, ha egy szóval kéne jellemeznie, akkor megfontolt vagyok. :) Szóval sok türelemre van szükség az ilyen fiúkhoz, vagy inkább már férfiakhoz, hiszen csak 30as korban járunk már. Nem kell megijedni, csak tapasztalatok híján kicsit több időt kell adnod, és türelmet.
2016. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm, igazán hasznos válasz volt!

Mindenképp becsülendő szerintem, hogy elmondta és nem hazudott.

2016. szept. 13. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kollégám is a 30-as éveiben jár, sosem volt barátnője, egyszerűen nehezen nyílik meg, szakmája és hobbija alapból olyan, ahol nem találkozik nőkkel. Most összejött kolléganővel nagyon boldogok és született gyerekük is.
2016. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!