Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi érzékien szorosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi érzékien szorosan ölel hosszú ideig akkor szerelmes lehet?

Figyelt kérdés

Olyan harmincas férfiről beszélek, aki nem a szavak embere és nem az a nyáladzó tipus, viszont én még is szeretném tudni, hogy így 8 hónap után érez e valami irántam?! Kifog rajtam :P


Tehát úgy kb 4 hónapja, vettem észre, hogy ha találkozunk ragaszkodóbb, mint előtte, átölel szorosan érzékien magához, és hosszú ideig ölel, a nézése ahogy néz az sem átlagos :D Nem a becézések embere :D De már kicsúszott a száján pár alkalommal becézés, pl: édesem.


A csókja is megváltozott lassabb érzékibb finomabb, nem az a vad, mint előtte.


Van, hogy sokszor keres de van, hogy eltűnik néha olyan, mintha menekülne..., aztán megint adja magát :)


Kicsit bonyolult a helyzetünk!


Utoljára megkérdeztem tőle, nem hiányzok neked? Erre azt válaszolta: sajnos ezt nem adhatom ki.



Ezekből ti mire következtettek?



2016. júl. 12. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha hosszan és szorosan ölel, akkor az egy taktika arra, hogy kicsenje a pénztárcádat a zsebedből észrevétlenül.

A csókkal pedig a figyelmedet tereli el. :D


Most komolyan, szerinted? :D Mondjuk azt nem értem, hogy miért menekül el, de ezt te tudod. :D

2016. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D Fogalmam sincs :D Azért kérdezlek meg benneteket ez a pasi kifog rajtam :D
2016. júl. 12. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes.
2016. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
Vagy kanos
2016. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem az erdekelne h amikor eltunik,hova tunik el?lehet h szerelmes,kanos es kicsit nős.
2016. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Manipulál. Ami nagyobb baj, hogy neked ez még tetszik is, és vigyorogsz rajta, meg ezen forgatod magad. Szóval ebből arra következtetek, hogy ő jól szórakozik veled/rajtad, és ha eltünedezik, akkor szerintem nős, de minimum csaja van. De remélem, nincs igazam, és csak szimplán szerelmes beléd.
2016. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem adhatja ku? Az FBI-nak dolgozik?

Ugyan már!

Valahogy azt érzem, játszadozik. Olyannyira titokzatos 30 éves létére, hogy fejtse meg a halál! Mit szórakozik más érzelmeivel?

2016. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!