Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, megérné ilyen alkatúra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, megérné ilyen alkatúra edzeni magam, hogy sikeresebb legyek nálatok?

Figyelt kérdés

Ez csak egy példa: [link]


A sors jó lapokat osztott genetika téren, de a testalkatom egyáltalán nem jó, sovány vagyok és ami van rajtam, az sem teljesen izom, hanem részben zsír is, szóval nem vagyok egy atletikus alkat, a vállaim sem elég szélesek.

Nem sportolok, az eddigi időm nagy részét a karrierem felépítésére áldoztam, elég sikeresen.

Arra lennék kíváncsi, hogy megéri-e azt a rengeteg energiát is időt beleáldozni abba, hogy a testalkatom kb ahhoz hasonló legyen, mint ami a képen látható, vagy nem számít annyira, ha egyébként más téren nagyon előnyös tulajdonságaim vannak?


22/F



2016. szept. 15. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Akármit is csinálsz, azt saját magad miatt tedd, és ne azért hogy meg akarj felelni a nőknek, vagy akárkinek is.
2016. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Magadnak akarj megfelelni, ne masoknak
2016. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ezt a nagyon hülyeséget még a nőktől hallottam, hogy azért járnak szépítkezni, mert maguknak akarnak megfelelni.

Ez az ember önmagának való hazudása, mindenki azért akarja javítani a külsejét, hogy mások szemében jobban nézzen ki!

2016. szept. 15. 18:01
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne tegyel fel kerdest. Wiliam Levyre nem holnapra fogod magad kigyurni. 😀 ne haborogjal. Keress vkit aki ugy elfogad, amilyen vagy. Ha csak nem epp modellekre buksz max kozepkategorias pasikent. Mert akkor egyedul maradsz.
2016. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem vigasztalnak a "csak magáért csináld" még a "keres valakit, aki elfogad"-dumák, ha senki nincs, aki elfogad és nem is akarnak esélyt adni...
2016. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha ettől nő az önbizalmad, egészségesebben élsz és nem esel túlzásokba, nem változol át ilyen arrogáns edzőtermi majommá, akkor persze, mindenképpen.
2016. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Szergej55 ***** válasza:
68%
Az csak egy plusz, ha van hozzá alap. Olyasmi, mint a nőknél a csinosság, ha csak az van, a hajadra kenheted. Nő miatt meg amúgy sem érdemes edzeni, mert ez nem valódi indíttatás, így 3 hét alatt megunod majd.
2016. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Hát pedig valóban magad miatt csináld, mert csak úgy lesz kitartásod.


Amúgy, ha az egyéb belső tulajdonságaid vannak, akkor ez a külső semmiképpen sem hátrány :)

Pont az, ami még nem túl izmos, tehát nem az a két ajtós szekrény széttárt karokkal és lábakkal, mert az undorító :)

2016. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik, szerintem biztos jobban nezel ki most. Szalkas legyel ne ilyen vastag.
2016. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem értem miért megy itt a vita arrol hogy az ember csak maganak akar e megfeleni vagy másnak...

Mind a 2 jót tesz és jól esik az embernek, ha ö magával elégedett és persze ha érzi hogy más is elégedett vele és tetszik masoknak.

Mi ezzel a gond nem értem.

2016. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!