Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi arra a megoldás, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi arra a megoldás, hogy nem tudok nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves, jó testalkatú, jól kereső férfi vagyok, túl egy hosszú (8 éves) kapcsolaton. A szakítás óta azzal szembesültem, hogy képtelen vagyok egy nővel ismerkedést kezdeményezni. Soha nem okozott problémát, hogy nőkkel beszéljek, együtt dolgozzak velük, de a kapcsolatom miatt az elmúlt években még csak nem is flörtöltem, és most rá kellett jönnöm, nem tudom, hogy hogyan kell.


Például: Meglátok egy lányt egy szórakozóhelyen a barátnőivel. Megtetszik. Hogyan tovább? Menjek oda hozzá és hívjam meg egy borra? Mi van, ha pasija van, mi van, ha csak szórakozni szeretne a barátnőivel én meg odapofátlankodok és különben is, hogyan merne egy lány elmenni egy szórakozóhelyen egy idegen, magányos pasival akár csak a szomszéd asztalhoz is?


Másik eset: Meglátok egy lányt egyedül. Odamennék hozzá, de mi van, ha a közeledésemet fenyegetőnek találja? Vagy csak elment a pasija hozni valamit inni?


Én is tudom, hogy ezek a felmerülő problémák szimpla hülyeségek, de nem tudom, hogyan vetközzem le őket. Nagy segítség lenne, ha egy velem kb. egykorú nő leírná, hogy hogyan reagálna ezekben a helyzetekben vagy egy hasonló cipőben járt férfi azt, hogy hogyan jutott ezen túl.


2015. jan. 28. 16:28
 1/2 anonim válasza:

"Mi van, ha..." Akkor nemet mond. Nem kell félni a visszautasítástól. Ha meg se próbálod, sose tudod meg, hogy mi lett volna a válasz.

Próbálj tapasztalatot szerezni a randizásban. Hívj el lányokat társkeresőn, vagy akárhol, még ha nem is jön be annyira, sőt ez előnyösebb is, mivel akkor nem érzed magad annyira feszélyezve. Ha lenyomsz pár ilyen randit, meg fog nőni az önbizalmad. Meghívod egy kávéra, beszélgettek egy órát, aztán ennyi, elhívod a következőt. Ha már úgy érzed, hogy simán megy minden, akkor lehet próbálkozni "élesben" is...

2015. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van. Ezt fogom tenni.
2015. febr. 1. 02:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!