Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetem mellett nincs időm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem mellett nincs időm csajozni, van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Elég kemény szakra járok, sokat kell bejárni, és tanulni. Nincs időm párkeresésre, illetve ha lenne is párom, vele se lenne időm foglalkozni, de közben meg jólesne, ha lenne mellettem valaki, csak hát persze ezt nem várhatom el senkitől, hogy úgy legyen mellettem ,hogy közben én alig foglalkozom vele.

2015. okt. 4. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ott az egyetemet. Ez az egyetlen megoldás van erre ha nagyon csajozni akarsz.
2015. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Mi az a kemény szak ?

Nálam is ez a helyzet, csak én lány vagyok :)

2015. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen van: nem csajozol.
2015. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Haj hagyjuk már ezt a nics időm,nem minden órában tanulsz, szóval ha akarnál tudnál tslái időt rá....


ha mr megemlítetted a bejárást, csajozhatsz miközben bemész a egyetemre pédául.

2015. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én is kemény szakra járok nagyon, mégis van időm pasizni. És nem, nem btk, vagy pénzügy...

Igaz, így sajnos a barátaimat ha0nyagolom. Hát, valami valamiért.

2015. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos... van egy mondás, miszerint az embernek arra van ideje, amire szán! 25 éves vagyok, de nagyon nagyon kemény igazságot látok ebben és ha azt mondom valamire nincs időm, akkor felteszem magamnak a kérdést, hogy tényleg nincs, vagy nem is akarom, hogy legyen??


Mérnök vagyok és a második diplomamunkámat írom teljes idős állás mellett. 4-ig tart a munkaidőm, de 6 előtt nem érek általában haza és mindezek mellett ha 8-kor csörög a telefonom, sokszor mennem kell. Igen, kevés a szabadidőm, de amire/akire időt akarok szánni, arra kerítek! Ez ennyire egyszerű. Lehet erre is kifogásokat találni természetesen és magyarázni, tételesen bizonygatni, hogy mikor miért nincs időd, de én megtanultam, hogy a szeretteim, a barátaim, a párom az elsők. Minden más csak ezután jön. Fontos a suli és fontos a karrierem, amit ők is megértenek, de nem leszek hajlandó ezért feladni az emberi kapcsolataimat és szerintem ez a normális. Nem tudok mindig más szájában lógni, de szerencsére olyan a társaságom, akik ezt nem is igénylik, akár családról van szó, akár kapcsolatról, akár barátokról.

Hozzád illő társat kell találnod és AKARNI kell, ennyi.

2015. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!