Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondja egy pasi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja egy pasi hogy nincs ideje a kapcsolatra akkor mennyi az eselye h kesobb akarja majd a kapcsolatot a lannyal?

Figyelt kérdés
6evvel ezelott randizgattam egy sraccal.de rengeteget dolgozott.mindig ejfel-fel1kor ert at hozzam.es mondta hogy nincs semmi ideje es nem tud igy kapcsolatba kezdeni.de utana is osszejartunk.majf 4ev mulva mondtam neki h ujra kezdhetnenk de mondta h nem szeretne.azota eltelt 2ev.mostanaba tobbet talalkozunk es beszelunk.mennyi az eselye hogy most ujra lehetne kapcsolat?
2016. szept. 16. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor szenvedj! Úgy tűnik van aki ezt élvezi, hogy hosszú évekig kínozza magát. De hát mindenkinek joga van hozzá, hogy hülye legyen.
2016. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"nincs semmi ideje"

Ez csak kifogás. Írtad, közben volt barátnője. Rá volt ideje?


6 éve sem akarta, 2 éve sem akarta, hidd el, most sem akarja.

2016. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De akkor miert mondja h az exe vagyok?valamiert akkor az elejen megis akarta.de hiaba kerdezem h miert nem soha nem ad ra valaszt.multkor kerdeztem h miert ne maradhatnank csak baratok ha valamelyikunknek lesz valakije.azt mondta h tul bonyolult ahhoz h elmagyarazza es igazabol o se tudja megfogalmazni de en nem az a lany vagyok akivel tudna csak barat maradni
2016. szept. 16. 20:08
 14/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nem veszed észre, hogy arra használ, hogy két nő között használjon? Ha ez neked így megfelel, akkor minden rendben.
2016. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Illetve az mit jelent hogy "ha kettonk kapcsolatat nezzuk az sose volt csak barati .minimum egy oldaltol tobb perpillanat es itt akarmelyik oldal akarmelyik pillanata ertendo es ez tulmutat a metafizikan"
2016. szept. 16. 20:43
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy hulyenek nez.
2016. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És úgy látom nem alaptalanul...
2016. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!