Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan pasitok, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan pasitok, aki évek múlva is az exébe volt szerelmes, akkor is, ha az kihasználta, és lapátra tette?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedtem ilyen fiúkkal, akik valamiféle etalonnak tekintették az őket smemibevevő lányokat, ilyenkor szerintem indokolt a menekülés, mert akár évekig is hallgathatod/olvashatod a sóvárgó-összehasonlító sztorikat.
2016. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem volt pasim, de randiztunk egy ideig és ő járni is akart velem, aztán mikor rájöttem, hogy még mindig abba az elmebeteg nőbe van belezúgva, lapátra tettem (hallottam a csajról ezt-azt közös ismerősöktől is).

Nem érdemes ebbe belefolyni, fejre is állhatsz, akkor sem leszel az első helyen.

2016. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen pasim. Esèlytelen. Aki màsba szerelmes az ne velem legyen.
2016. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!