Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire igaz, hogy a kutyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy a kutyás férfiaknak nagyobb az esélyük a nőknél (első sorban a 20 - 30 éves korosztályuaknál), mint a többieknek?

Figyelt kérdés
Gondolom abból, hogy a kutyás férfiak személyisége felé is a hűséget társítsák (és az sem elhanyagolható, hogy van már valaki, akit gondoz).

2016. szept. 19. 06:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Nálam esélytelenek a kutyások. Azoknak van esélyük, akik emberekkel töltik az idejüket, nem állatokkal.
2016. szept. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A kutyákat imádó nőknél biztos nagyobb az esélyed.
2016. szept. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
Egy biztos. Aki ilyen hülyeséget kérdez, az verje csak egyedül a kis farkát! A nők a kutyákat szeretik, nem az ilyen idi0tákat.
2016. szept. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem mintha emiatt fogok futni a legközelebbi állatmenhelyhez, hogy adjanak nekem kutyát, amivel tudjak csajozni, aztán ha meg sikerült összejönnöm valakivel, akkor meg ott hagyom az út szélén.

Itt inkább, a két, hasonló kaliberű férfiról szól, hogy akinek kutyája van, annak nagyobb az esélye.

(Meg gondolom legyen magasnövésű is).

2016. szept. 19. 06:57
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Nálam sosem volt nagyobb esélye, sose voltam nagy kutyás. Azoknál, akik kifejezetten szeretik a kutyákat, nyilván plusz pont, ha a másik is, hiszen van közös téma.
2016. szept. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire. A hűség inkább negatívum a nők szemében, de a személyiség amúgy sem igazán számít nekik.
2016. szept. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám, hogy esélytelen, de hogy nem növeli az esélyeit, az is biztos. Nem hinném, hogy attól, mert van egy háziállata hűségesebb ember lenne, ellenben sosem aludhatnánk együtt, vagy csak nálam (természetesen a kutya nélkül). Részemről ennyi erővel gyilkos bálnát is tarthatna.
2016. szept. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Isten óvjon a kutyásoktól. Soha nem jönnék össze olyan férfival, aki állatot tart.
2016. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból jó dolog, hogy a kutyával nagyon sok programot lehet szervezni, ami esélyt ad az ismerkedésre, meg azért mégiscsak felelősséggel tartozik érte az ember, hisz olyan, mint egy gyerek, sokat elárulhat hogy áll az ember a felelősséghez.


Mert voltam már én is együtt álompasival, de konkrétan egy tengerimalacról se volt képes gondoskodni, de a legszebb mégis az volt, amikor macskát akart (én tudtam hogy a gondozása rám fog hárulni, azt meg nem akartam), majd hozzátette, hogy ha megunjuk, akkor menhelyre adjuk... Az ilyen majd a gyerekét is beadja az árvaházba, ha megunja, de komolyan??

2016. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
En lakasban nem tartanek kutyat, emiatt hatrany inkabb ha ossze akarunk koltozni akkor mi legyen. A lakasba nem valo a kutya, budi, megrag mindent, bepisil ha eppen olyanja van. Cicam van lakasban, vele semmi gond, macskas ferfiak sokkal vonzobbak, tapasztalataim alapjan azok a ferfiak akik macskat tartanak szemelyisegre is inkabb az eseteim.
2016. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!