Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha nem igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem igazán tudok vele miről beszélni? Érdeklem egyáltalán? Csak szexre kellenék?

Figyelt kérdés
A héten lesz a harmadik randim a pasival. Első randin sétálni voltunk és beültünk egy kávézóba iszogatni, a második randin meg fürdőben voltunk. Nagyon jól éreztem vele magam. Ő is sokat dicsért, hogy szép vagyok meg csinos stb. Én is sokat dicsértem. Viszont az a problémám, hogy főleg csak én beszéltem ő alig mondott valamit. Én kérdeztem sokat meg beszéltem magamról ő meg nem igazán. Sokszor csak csendbe voltunk és úgy fürödtünk. Olyan kellemetlennek tartottam a helyzetet. Meg ha napközbe is írunk egymásnak akkor is főleg csak én kérdezek. Ő megkérdezi az elején, hogy mi újság van velem aztán meg leírom és annyi szinte. Én meg mindig kérdezek tőle valamit. Nem érdeklem? Félek, hogy csak szexre kellek neki, mert mikor fürdőben voltunk, akkor megkérdezte, hogy nem akarok-e nála aludni, amire én azonnal nemmel válaszoltam. A héten is fogunk találkozni, de nem tudjuk még hol és mikor. Nem akarom megadni magam, mert így félek, hogy elveszítem. Az első randin egyébként nem volt semmi, a második randin meg volt pár csók annyi. Igazából minden szuper lenne ha többet beszélne vagyis inkább ha kérdezne felőlem.

2016. szept. 19. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Van ilyen, mikor zavarban van az ember, egyszerűen nem tud beszélgetni.
2016. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ráadásul vannak csendesebb típusú emberek, akik kevesebbet beszélnek. Talán meg kellene vele beszélned, ahelyett, hogy hülyeségeken agyalsz.
2016. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes...bár lehet az a helyzet, hogy csendesebb természetű. Nemhiszem,hogy zavarban lenne mert ha írtok is akkor is ilyen és ugye bár olyankor könnyebben feloldódik az ember mint személyesen
2016. szept. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Pedig a világ legegyszerűbb dolga kérdezni. Ő még ennyire sem képes. Nem nagyon érdekelheted.


De te minek találkozol vele, ha csak csendben vagytok?

2016. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nők beszédkészsége sokkal fejlettebb, kérdező. A férfi általában nem a szavak embere. Ha tenni kell, bedobja magát, de ha beszélni, arra ott a nő. Mindazonáltal ha kérdezni sem képes, az nagyfokú érdektelenségre utal, és valószínűleg csak megfektetni akar.
2016. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem màr az is àrulkodó jel hogy annyit esze volt hogy megkérdezte hogy ott e alszol nàla nos sztem biztos nem malmozni akart!Jól tetted hogy nem mentél bele !Érdekes hogy annyi esze nem volt hogy megkérdezze hogy mi a kedvenc kajàd mondjuk van olyan erre is képes hogy lefektesse a nőt!
2017. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!