Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiányzik ennyire, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire, ha nem akarok vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy fiúismerősöm, akivel minden héten egy nap találkozok (eddig még csak pár alkalmat jelent ez), együtt lógunk, mert ugyanaz a hobbink és közösen űzzük. Az utóbbi 1-2 hétben azt vettem észre, hogy egyre jobban hiányolom, mikor nincs velem, gyakran nézegetem a facebook profilját, ráadásul azt várom, hogy írjon üzenetet vagy hívjon fel, pedig nem is szokott. Kicsit olyan, mintha kezdenék beleszeretni, dehát én nem akarok tőle semmit. Nem tetszett régebben, de mióta jóban lettünk, néha vonzónak látom, és jól esik, hogy foglalkozik velem, rám mosolyog, néha megdicsér. Mit gondoltok, mi lehet ez az érzés? Fellángolás? Vonzalom? El fog múlni vagy csak erősödni fog?

22/L


2016. szept. 19. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam így szokott kezdődni a szeretet :)
2016. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szeretet vagy a szerelem? :D
2016. szept. 19. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. szerintem mindenki fél az egyedülléttől. Az ember társas lényként él a Földön. Nagyon megtudunk ijedni, ha a magány eluralkodik rajtunk. Képesek vagyunk néha olyan emberhez is ragaszkodni, aki nem is a nagy Ő számunkra. Mert biztonságérzetet nyújt maga a gondolat, hogy van kire számítani. A mai világban már az emberek nem érzik jól magukat ha egyedül kell lenniük. Ami érthető. A kedvesség a mai világból kevés, és szinte hiányzik, ezért ha valakitől kapunk,rögtön beindít bennünk valamit,valami jó érzést, amit egy idő után nem tudunk, elengedni. Mert hiányzik. Jól esik az egónknak. de fel kell tudni ismerni, h az érzés valós, vagy csak pótolja a bennünk lévő hiányt! azt pedig senki más nem tudhatja, csak te. Aki igazán a másik felét találja meg, ott mélyebbek az érzések. Már elsőre vonzódsz hozzá, minden ami vele történik számunkra érdekes, azonnal hiányzik, és érzed, hogy lélekben is közösek az érzések. Meg azt, h az életedet adnád érte. Vicces eset: Bnőm anno kérdezte tőlem, mikor 2 pasi között vívódott, hogy melyik az igazi sztem. Hülyeségből megkérdeztem tőle: Figyelj! Most egy szakadék szélén vannak,kapaszkodnak,te velük szembe állsz, és csak az egyiknek a kezét foghatod, és húzhatod vissza! Melyiknek nyújtanád a kezed? :) Erre ő: 1 órán keresztül gondolkodott, mérlegelt, még kitisztult számára ki az aki a legfontosabb. Jót nevettünk. Csak kitérő volt. Azt gondold át, hogy maga Ő hiányzik..? Vagy csak a pozitív megnyilvánulása? És azt is tisztázd magadban, hogyha párodnak választanád, boldog lennél e vele nagyon sokáig? vagy esetleg életed végéig? Ha félsz h elveszíted, megéri e neked esetleg a félelem miatt magad mellett tartanod? Hisz senki sem érdemli meg, h az érzéseit próbára tegyék. A válasz benned van. Ne várd senkitől. okosan! :)
2016. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!