Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt legjobb barátnő exével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt legjobb barátnő exével randizni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a volt legjobb barátnőm (már nem vagyunk jóban más dolog miatt, plusz nem is beszélünk) exe teljesen odáig van értem és szeretne randizni velem. Szimpatikus a srác nekem is, de nem tudom.. Bizonytalan vagyok. Amúgy már 1 éve szakítottak, és azóta új pasija is van a volt legjobb barátnőmnek.

Szerintetek elmenjek vele randizni vagy inkább hagyjam a dolgot és ne?

Köszönöm a normális válaszokat!


2016. szept. 23. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy exbarát exe már annyira ex, hogy teljesen lényegtelen. Ismerkedj meg vele nyugodtan.
2016. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
volt barátnod nem? akkor mire vársz ? :)
2016. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem tudnék találkozni vele :/
2016. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy honnan ismered ha szimpatikus, akkor mindenképp randizzatok.
2016. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megengedem, randizz vele. De aztán 10-re már ágyban legyél, hogy éjfélre hazaérj.
2016. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igent mondtam neki végül. :)

Köszönöm mindenkinek, mentek a zöld jelek! :)

2016. szept. 23. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!