Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze vagyok törve. A legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok törve. A legjobb barátnőm rámozdult arra a srácra aki a szívem csücske. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik és szeretem. A barátnőmnek folyton csak róla beszéltem, hogy mennyire imádom, a lány azt mondta, neki egyáltalán nem tetszik, de pár napja beszélgetnek és kiderült, hogy mégis. Azt mondta, miatta nem csinál semmit, de még csak lelkiismeret furdalása sincs. Két napja sírok folyamatosan, hogy hogy tudott így hátba támadni...

2013. máj. 27. 21:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ne sírjál! Inkább legyél hódító! Szerezd vissza a pasit! Csábítsd el újból!
2013. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szomorú dolog, de nem tudsz mit csinálni. Mondjuk csak beszélgetnek és tetszik neki, amiről meg nem tehet. A srácnak is gondolom tetszik a lány...


Tényleg ez az a helyzet, ahol hoppon maradsz, de nem tudsz mit csinálni, "elkerültétek" egymást. Majd a következő összejön.

2013. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
azért mert szemét seg*fej.. !!!! ezért kell mindenkitől egy lépés távolságot tartani.. a szemébe kéne röhögni és szólj be "neked adom a polóm is ha megunom úgy látom nagyon ugrasz a megunt cuccaimra csicska"
2013. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Máskor lépj hamarabb, és ne áradozz annyit a barátnődnek.
2013. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Velem is előfordult már, szörnyű érzés. Beszéld meg a barátnőddel, hogy miért nem tartja tiszteletben, hogy neki a srác tetszett, szeretőd őt, stb. Próbáljátok megbeszélni, és ha tényleg nagyon jó barátnők vagytok, akkor egy srác nem fog közétek állni. :)
2013. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
#3 Ez egy kicsit célt tévesztene abban az esetben, hogy fel sem próbálta a pólót. Ez inkább öngól, mint oltás :P
2013. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

4! igaza van

komolyan Te mit gondoltál, majd valami így lesz

amúgy a srác beszélgetett a csajjal, az bejött neki

különben is ő dönt, attól Neked bejön az még kevés N

2013. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a barátnődnek nem tetszett, de ahogyan mindig csak róla áradoztál neki is megtetszett.

Ez most egy kicsit fájdalmas, de jó tanulópénz volt.

Vond kérdőre a barátnődet.

2013. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Velem csókolózott is, eddig nekem írta, hogy szeret, csak tartok tőle, hogy ezentúl nem én leszek az "egyetlen"... Mivel nem itt lakik, úgy van, hogy hétvégén találkozunk négyen.(Mi és a srác haverja) Akkor még nem volt ez a szituáció, nem gondoltam ilyenre... Egyszerűen tényleg nem tudom, hogy mit tegyek, úgy érzem ez részéről visszavágás akar lenni egy nagyon régi ügy miatt...
2013. máj. 27. 21:24
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon régen te is gyökér voltál vele.. ez milyen barátság?:'D
2013. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!