Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem csókol meg a fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem csókol meg a fiú a "randin" az biztos jele annak, hogy nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Igazából folyamatosan kontaktban vagyunk, az írásai alapján néha megfordult a fejemben, hogy többet érezhet a barátságnál de mivel akad neki lány barátja így egyből el is bizonytalanodtam.


A találkozásunk során nem volt csók, se kézfogás. Viszont nem is úgy találkoztunk, hogy na most randizunk. De nekem egyértelműen

vannak érzéseim és azok nem baráti jellegűek.


Mit gondoltok?



2016. szept. 23. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Valószínűleg semmit nem mutatsz ki az érzéseidből, így ő sem tudhatja, hogy érdemes lenne megcsókolnia téged.
2016. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
semmit nem jelenet az ha nem csókol meg, és akkor is eltűnhet másnapra ha megfektetett. szóval az se jelent semmit.
2016. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Ha tutyi-mutyibb férfiról van szó, akkor simán lehet hogy nem csókol meg az első randin, miközben meg bejössz neki.


Én mindig minden lányt megcsókolok (vagy megpróbálok megcsókolni) az első randin. Kedves első, nem kell ahhoz "kimutatnia az érzéseit", hogy megpróbáljam megcsókolni.

Egyszerűen találkozom egy lánnyal randira, akkor mondjuk sétálunk egy órát, aztán még beülünk valahová beszélgetni pár órára egy pohár ital mellett. Ott aztán pár óra beszélgetés után simán rá lehet mozdulni fizikailag és a csókot is meg lehet próbálni.


Ha egy lány nem hagyja az első randin a csókot, akkor tudom hogy nem akar tőlem semmit. Ha hagyja, akkor meg tudom hogy igen. Életemben csak olyan lányokkal szexeltem, akiket megcsókoltam az első randin. (Ide értve pl olyan barátnőt is, akivel 2,5 évig voltam együtt)

2016. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szerintem az is lehet, hogy csak fél a fiú mert te se nagyon mutatsz iránta érdeklődést
2016. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Én, első találkozáskor, semmi testi kontaktot nem kezdek.
2016. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én eddig nem mondtam meg neki kerek perec, hogy bejön nekem viszont úgy érzem, hogy a beszélgetések alapján érezhetné.. viszont köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 23. 20:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajna vannak olyan lányok, akik szeretik húzni az ember agyát, velem egyszer megtörtént ez, nem azt mondom, h minden emberre rá kell ezt húzni, de azóta kétszer is átgondolom egy lánynak a kommunikációját felém, mivel szerettek kétértelmeskedni.

Azért szerintem ne te csókold meg( :D ) mert pl. engem zavarna, ha engem "szednének fel" vagy legalább is fura lenne. Lehet egyértelművé tenni szavak nélkül is az érzéseid, pl. ha hazakísér vagy csak elköszönésnél mélyen a szemébe nézel rámosolyogsz, kicsit közelebb állsz, ha ezt nem veszi, akkor tényleg nem akar semmit :D remélem tudtam segíteni /egy kissé infantilis, de komoly 21es-F /

2016. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Én eddig nem mondtam meg neki kerek perec, hogy bejön nekem viszont úgy érzem, hogy a beszélgetések alapján érezhetné.."

Tehát jól gondoltam, hiába pontoztatok le. 1-es voltam.

2016. szept. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8:


De a kettőnek nincs köze egymáshoz. Azért lettél lepontozva, mert szerinted egy férfit "bátorítani kell" ahhoz, hogy meg merjen csókolni egy lányt.


Ami nagyon szomorú ha így gondolod. Én is írtam, hogy mindig már az első randin megcsókolom a lányokat, akkor is ha nem mutatnak ki semmit az érzéseikből. Próbálkozni kell, aztán vagy lesz valami, vagy nem. Nem szabad a nő jeleire várni, hanem cselekedni kell.

2016. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Azért gondolod így, mert jól nézel ki, így ritkán kapsz visszautasítást. Aki nem néz ki jól, azt viszont szinte mindig visszautasítják, így nem is próbálkozik olyan szívesen, ha nincs semmi arra utaló jel, hogy érdemes.
2016. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!