Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem csókol meg a fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem csókol meg a fiú a "randin" az biztos jele annak, hogy nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Igazából folyamatosan kontaktban vagyunk, az írásai alapján néha megfordult a fejemben, hogy többet érezhet a barátságnál de mivel akad neki lány barátja így egyből el is bizonytalanodtam.


A találkozásunk során nem volt csók, se kézfogás. Viszont nem is úgy találkoztunk, hogy na most randizunk. De nekem egyértelműen

vannak érzéseim és azok nem baráti jellegűek.


Mit gondoltok?



2016. szept. 23. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Randis csóknál 5-ből 3 lány engem is elutasít ha megcsókolnám. És most ne a fa szunkat mérjük össze, hogy téged meg akkor még több, mert nem ez a lényeg. Hanem hogy az elutasítás után is menni kell előre. És igen, van akinek 10 lányhoz kell odamennie, hogy valamelyiknek tetszen, van akinek meg 30 lányhoz, mert nem vagyunk egyformák. De ehhez adaptálódni kell, mert nincs más megoldás.


Sőt sok olyan van, hogy egy lányt próbálok megcsókolni egy randin folyamatosan (mondjuk 20-30 percenként újra próbálkozom), de végig visszautasít és csak a legvégén hagyja. De ha az első elutasítás után feladnám nála, akkor sem lenne semmi.

2016. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
1-es, én nem pontoztalak le, de akkor több jelet adok neki aztán majd kiderül volt-e értelme mert mint már kiderült ez a fiú nem olyan aki mindenkit megcsókol a randi végén :D Attól függetlenül, hogy elmondása szerint nagyon jól érzi magát mindig velem :)
2016. szept. 24. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!