Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted, ha az ember nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted, ha az ember nem biztos 100%-ig abban az elején randizásnál (bár 2 év ismeretség után), hogy többet akar a másiktól, akkor halálra van ítélve a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2 éve ismerjük egymást, és ha odavagyok az illetőért intellektuálisan, de fizikálisan még nem tudom, hogy igazából vágyódok-e rá/hozzá, akkor mi van? Akkor tuti, h nem ő az igazi, vagy csak félek?

2013. ápr. 7. 00:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hát, ha ilyen kétségek merülnek fel benned.. esélyes.
2013. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Csak félsz.
2013. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"Egy nő barátságot köthet egy férfival, de ehhez kis mértékű fizikai antipátia is szükséges." Nietzsche


Ebből persze azt vonsz le, ami jólesik, de;

Én azt vonnám, hogy egy igaz barát sokkal többet ér, mint egy-egy futó (akár évekig is futhat) kaland. Bár ez már a kardjába dőlt ott, hogy randit beszéltetek meg.

Viszont az idézetnek olyan kicsengése is lehet, miszerint testi vonzalom nélkül ...

2013. ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Érdekes az idézet, köszi.

Igazából az a baj, hogy nem tudom, hogy vágyódom-e hozzá testileg... Azt azért nem mondanám, hogy barátok vagyunk, inkább mindkettőnk részéről az elejéről ez a férfi-női szimpátia volt köztünk, szóval nem kifejezetten a barátság típus, de ennek ellenére úgy viselkedünk egymással, mint a barátok..

2013. ápr. 7. 00:39
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem mered beismerni magadnak az érzéseidet...tartasz a dologtól... Mi is igy voltunk anno a párommal 4 hónapja voltunk együtt de volt bizonytalan időszak,nem szerencsére rájöttünk mit is akarunk igazán (egymást ! ) ...ennek már 11 éve és együtt vagyunk most is.
2013. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És a testi vonzalom nálatok az elejétől kezdve teljes mértékben megvolt? Én abban nem vagyok biztos... de tetszik, csak nem az ideálom és ezért kétségeim vannak. De aztán lehet, hogy jó lenne, állandóan rá gondolok.
2013. ápr. 7. 23:52
 7/18 anonim ***** válasza:
Ideál ???Mi az ? ;) Tetszett mint férfi..de mégis totál más karakter volt,mint akikkel korábban foglalkoztam. A vonzalom megvolt ...de tök sokat bénáztunk az elején.Nálunk .is ingadoztak az érzelmek ...igazából én akkor kerültem fel Budapestre ,rá egy hétre összekavarodtunk,igazából abszolút nem volt betervezve komoly kapcsolat. De aztán rájöttünk az igazi érzéseinkre ...imádtuk /imádjuk egymást a mai napig
2013. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Semmi sincs itt halalra itelve. Hany pelda van, hogy lesz ami lesz, vagjunk bele egy kapcsolatba es kiderül, hogy a vilag legjobb kapcsolata.

Akkor, ha 100%, hogy nem akarsz töle többet akkor nem kell eröltetni, de ha "lassuk mi lesz", akkor miert gaz ha elmentek randizni parat.

Mi a legrosszab:

Randiztok parszor, elcsattan a csok neha, megismered egy uj oldalat, atgondolod az egeszet, ha nem tetszik akkor ennyi.

Ez meg nem is jaras, hanem randi fazis.

2013. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát ha jós leszek akkor megmondom.

Minél idősebb leszek, annál kacifántosabb történeteket hallok, látok, amik tök ellentétesek.

Van pár "alap törvény", ha nem vonzódsz, ha így meg úgy, ha így viselkedik veled, de akkor is ott van ami mindent megváltoztathat: az idő.

A másik meg, ahány ember, annyiféle katyvasz szerelemfelfogás, ami mentén dönt, hogy összejön, nem jön össze, szakít, nem szakít. Kinek nehezebben, könnyebben, görcsösebben, erőszakosabban, döcögősen, lazán, spontán, direkt jönnek össze a dolgok.

Szóval, az, hogy mi a menete, hogy jönnek össze emberek, azt hiszem a szerelem szinonimája, néha behelyettesíthető, a lutri szóval.


Szóval nem szerintünk, hanem szerinted, kéne eldönteni.

Igen, az is lehet, hogy félsz, az is lehet, hogy nem vonzódsz eléggé, az is lehet, hogy nem volt még elég a két év, kell még egy év kerülgetés...de az is lehet, csak egy nyomorult elhatározás szükséges, hogy belevágj.


Az én személyes véleményem, ha két év alatt semmi vonzalom, és ezen gondolkodni kell, hát...én is lassú típus vagyok, de azt tudom magamról, hogy ennyi idő alatt már kialakult volna valami.

2013. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszokat írtok, köszönöm.


Hát kialakult bennem valami, sokat gondolok rá. Igazából olyan túlságosan hosszú kapcsolatom nem volt még, 5 hónap volt a max. Viszont csalódtam is már nagyokat, és azóta nincsen senkim, ez a srác viszont... hát nem tudom, sokat gondolok rá, meg fantáziálgatok, majdcsak eldöntöm már mi lenne a jó.

2013. ápr. 10. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!