Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek tökéletes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek tökéletes egy férfi számára?

Figyelt kérdés

Férfiak véleménye érdekelne, milyen a tökéletes nő.

Alkat, arc, öltözködés, haj. Göndör, hullámos, egyenes? Vállig érő, félhosszú, vagy hosszú? Felkötött vagy leengedett? Festett haj vagy eredeti? Természetesség, vagy nem baj ha vannak mű dolgok rajta, ha az szebbé teszi?

Mit jelent nektek a "természetes szépség"?

Mire figyeltek fel leginkább egy nőn?

Mi az ami nagyon nem tetszik?

Elegáns öltözködés, magassarkú stb. vagy hétköznapi?

Melyik stílus a jobb, cicababásabb, márkás ruhák, fénylő bőrtáska, tapadó, műköröm, kígyóbőr mintás cuccok stb. értitek...vagy egyszerű kötött pulcsi csőnaci stb. Hogy tetszik jobban egy lány?

És lenne még pár furcsa kérdésem. :D

Pisze orr vagy átlagos, vagy annál nagyobb?

Arcbőr: az alapozó, púder ha közelről látod az arcát visszataszító vagy nem lényeges?

Apró bőrhibák de természetes arc, vagy alapozó-púder de messziről hibátlan?

A szeplő vonzó?

Egyszerű körömlakk vagy műköröm?

Barnaság vagy fehér bőr?

Testsúly, vékony törékeny alkat, átlagos és formás vagy teltebb? Vagy vékony törékeny és formás?

Hang: vékony vagy mélyebb vagy a kettő között?

Magasság?


És végül a vérmérséklet..

Hangos aktív személyiség, átlagos vagy csendes?


Csak ne azzal gyertek hogy nagy mell, nagy segg, tudjon nokedlit szaggatni.-.-


Írjatok sokan légyszíves.

Köszönöm.


2016. szept. 24. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leszel tökéletes egy férfi szemébe, ha önmagad adod és úgy találsz párt magadnak. Nem egy gép vagy, akit olyanná kell alakítani, hogy tökéletes legyen egy férfiszemében.

Meg amúgy is, ha összejössz valakivel és évek alatt nem tetszik neki ez vagy az, akkor ugrasz és változtatsz?

Add önmagad :) 27/f

2016. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jézusom.... :D


Szóval a haj igazából mindegy milyen, ami nem tetszik az a nagyon rövid zselézett.

Természetesség jobb, mint a mű mell, vagy felfújt ajkak vagy ilyesmik.

Pont azt jelenti, hogy természetesen szép valaki.


"Mire figyeltek fel leginkább egy nőn?"


Külső terén főként arc, és szemek.


"Mi az ami nagyon nem tetszik?"


A cicababa stílus, tipikus mű dolgok, és a beképzelt viselkedés. Na ez undorító.


"Elegáns öltözködés, magassarkú stb. vagy hétköznapi? "


Mikor milyen, alkalomhoz illő..


"Melyik stílus a jobb, cicababásabb, márkás ruhák, fénylő bőrtáska, tapadó, műköröm, kígyóbőr mintás cuccok stb. értitek..."


Isten ments...


"vagy egyszerű kötött pulcsi csőnaci stb. Hogy tetszik jobban egy lány?"


Na ez sokkal jobb.


"Pisze orr vagy átlagos, vagy annál nagyobb? "


Tökmindegy.


Ne legyen túl sok smink és annyi alapozó, hogy a kezemen marad ha megfogom az arcát.


"A szeplő vonzó?"


Igen, számomra vonzó a szeplő.


"Egyszerű körömlakk vagy műköröm? "


Nekem mindegy, csak igényes legyen.


"Barnaság vagy fehér bőr?"


Inkább a fehér.


"Testsúly, vékony törékeny alkat, átlagos és formás vagy teltebb? Vagy vékony törékeny és formás? "


Átlagos és formás.


"Hang: vékony vagy mélyebb vagy a kettő között?"


Teljesen mindegy.


"Magasság?"


Ne legyen magasabb mint én.


"És végül a vérmérséklet..

Hangos aktív személyiség, átlagos vagy csendes? "


Átlagos és csendes, de lehessen vele beszélgetni.

2016. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanulságos, hogy a külsőre vonatkozó rész rendkívül részletes, a személyiséget pedig elintézed három rendkívül leegyszerűsítő kategóriával. Persze lehet, hogy én értettem félre a kérdést, és arról van szó, hogy milyen a tökéletes nő alkalmi szexre.
2016. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Csupa külsőségeket írtál, melyek nagy része adott, nem tudod megváltoztatni. Lehet valaki külsőre 10/10, de fél perc után megunom az ilyet, ha nem fog meg a belső tulajdonságaival. A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben, hordj olyan cipőt ami kényelmes, legyen olyan a hajad ahogy megfelel. Többet ér a kisugárzás. :)


Külsőségben az ápoltság fontos...pl ha úgy dönt, hogy festi a haját akkor azt rendszeresen tegye, ne várja meg míg lenő. Természetesség nekem annyit jelent, hogy nincs több centis műkörme, nincs annyi festék az arcán, mint egy Rembrandt festményen, plasztikai dolgok nuku. 25/F

2016. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a kérdésnek így semmi értelme, egy szereplő válogatásnál oké, azt a karaktert kell játszani, megfelelő hangszín, mimikával és kinézettel de ez a szitu teljesen más.

Mi nem tudjuk, hogy a pasidnak mi a zsánere talán tőle kellene tudakozódnod. Egy bizonyos szintig persze lehet alakítgatni de teljesen nem tudsz és nem is lehet elvárni, mint az légy aki vagy.


Én is csak azt tudom javasolni, hogy legyél természetes, kedves, ápolt igényes, majd eldől neki mennyire vagy szimpatikus.

2016. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyan leszel amilyet itt irnak vagy mi?
2016. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a gond ott kezdődik, hogy nem létezik tökéletes nő!
2016. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Naneee!

Kérlek mondd, hogy ez nem komoly!!!! Nézd - van aki elfogad olyannak, amilyen vagy, más meg nem (akinél ez van, annál lépj tovább. Írom ezt úgy, hogy férfi vagyok, kissé nehezen kedvezményezek és nem egyszer kaptam visszautasítást a nőktől).

Ha meg a külsőddel kapcsolatban van kérdésed, dobj fel egy képet róla és kész.

2016. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Alkat:Vagy karcsúan vékony,vagy enyhén molett...Arc inkább kerek,mint hosszúkás lóarc...Haj:Szőke,vagy világosbarna,félhosszú,a fejtető közelében lófarokba fogva,de elöl frufruval...Öltözködés:Minnél rövidebb szoknya,harisnyanadrág,magassarku...Smink SEMMI...Bőrculák,szegecses rockerszerelés kerülendő...Inkább a CICABABA STÍLUS a nyerő...Lehetőleg kis orr,fehér bőr,és nuku szeplő...Természetes és tökéletes arcbőr...Hang inkább vékony,mint mély...Magasság olyan 160-174 centi között valahol...Vérmérséklet inkább csendes-szolíd-kedves-halkbeszédü mint harsány,és feltünősködő...Na végigjártam azt hiszem minden lényeges pontot amire kitért a kérdező,és akkor várom megadóan a szokásos őrjöngéseket,leszavazásokat, békés türelemmel...Mint minden hasonló kérdés esetében is tettem...
2016. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mos ez most ez mi ez? Ennek mégis mi a fene értelme van? Nincs univerzális tökéletes nő mindenki, de még a nagytöbbség számára sem. Annyiféle tulajdonság annyiféle különböző módon létezik, hogy nem lehet kiválasztani egyet mindegyikből, ami majd jó lesz.


Ha pl. én azt mondom neked, hogy a számomra tökéletes nő kb 190 centi, akkor mit csinálsz?

2016. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!