Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl egy 20 évvel idősebb férfin, ha már megvan a tökéletes párom?

Figyelt kérdés

Szóval régóta majdnem 10éve,tartós párkapcsolatban élek. Mondhatni ő a tökéletes herceg minden nő rá vágyna és én szerencsésnek tudhatom h pont engem szeret,és mindent megtesz értem,megad nekem.

De van ez a másik férfi akivel eléggé összebonyoludtunk, tudom (fel birom fogni ésszel) h nem lehet köztünk semmi, de hogy felejhetném el.

Neki van családja,és állítólag minden szó nélkül képes lenne eldobni azt értem. A korkülönbség is elég sok, és szellemileg nem tudtunk úgy beszélgetni,olyan mélyen. Inkább sajnos csak a testiségen volt a hangsúly,hiába probáltuk, voltak alkalmak pedig rá. Viszont azt mondta ő is bármit megtenne értem csak éljek vele.

Nem vagyok tapasztalt,és ha kérhetném ne ítéljetek el.

Vagy most egy naiv lánynak gondoltok,aki bevesz mindenféle dumát?

25L



2016. márc. 14. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Te, én annyira sajnálom mindkét sutyerákot. Remélem hamar elfelejtenek majd mindketten.
2016. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
ezt a kamut ráadásul már volt is kint xd
2016. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

"Vagy most egy naiv lánynak gondoltok,aki bevesz mindenféle dumát?"

Így, ahogy mondod. Szó nélkül eldobna érted mindent, azonnal otthagyná a családját, csak veled lehessen.. Blabla, na persze. Minden nős pasi ezt mondja, aki gerincre vágna egy fiatalabb csajt. De előre megsúgom, nem hagyná el érted a családját.


De jól értem, hogy már lefeküdtetek? Magyarul már sikerült is félrekúrnotok? Mert akkor innen is szeretnék gratulálni, a gerinceteket pedig gyorsan keressétek meg!

2016. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Most azt kerdezed hogyan ne csald meg a parodat?
2016. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Nem gondoljuk, tudjuk.

Felejtsd el, hogy te tökéletes kapcsolatban élsz, ugyanis akkor ilyenek meg sem fordulnànak a fejedben.

Jôhogy azt mondja, hogy otthagynà a csalàdjàt, de mi alapjàn?" Szellemileg nem tudunk beszélgetni, inkàbb csak testiségről szòlna"----> Ugye nem gondolod, hogy a puncikàdért eldobnà a csalàdjàt?

Te meg lépj ki a kapcsolatodbòl, mert 0% esély van rà, hogy nem mész valamikor félre, ha ezt a versenyzőt most el is hajtod.

25/L ...

2016. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Jah, hogy le is varrt? Nem kell félned a gerincsérvtől...
2016. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Itt a példa, hogy milyen "érettek" az idősebb férfiak.
2016. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Marha tökéletes herceged lehet, ha simán be tudott keverni egy harmadik fél.

25 évesen lehetne már annyi eszed, hogy nem dőlsz be annak, mikor egy nős pasi áradozik arról, h elhagyja miattad a családját! Mert elárulom, hogy nem fogja.


"szellemileg nem tudtunk úgy beszélgetni,olyan mélyen"


Magyarul azt hiszed eldobja a családját azért, mert az van a lábad között ami..? Ugyanis alapvető dolog egy kapcsolatban, hogy felek tudna beszélgetni egymással.


De igazán büszke lehetsz magadra, hogy félrekúrtál! Hagyd ott a pasidat, mert ha szeretnéd Őt, akkor nem b*asznál félre, Ő pedig megérdemli, hogy olyan lánnyal legyen, aki nem kacsintgat félre..

2016. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2-es minek ír ki választ,ha nem is lehet neki írni privátot. Ő a kamu személy,nem a kérdés
2016. márc. 14. 23:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szexeltél párszor egy negyvenes pasival, akivel mást kb nem is tudnál csinálni?

Erre akarsz alapozni bármit is?

2016. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!