Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tetszik nektek egy lány, hogy próbáljátok meg a tudtára adni?

Figyelt kérdés

Kollegális vszonyról van szó. Tetszik egy kollégám, viszont nem tudom, vajon én tetszem-e neki. Két hete ismerjük egymást. Amikor bemutatkozott, rögtön szimpatikus volt. Az elmúlt napokban mintha flörtölt volna, de nem vettem komolyan, mert azt gondoltam, hogy ezeket csak én beszélem be magamnak és mindent "jelként" értelmezek.

Most viszont megváltozott, tegnap alig váltottunk pár szót, de még csak nem is nézett rám.

Ezelőtt volt, hogy burkoltan bókolt, de mindezek olyan kétértelműek voltak.


Azt szeretném tudni, hogy a fiúk mennyi idő után "adják fel" a dolgot és hagyják annyiban az egészet. Illetve mi az, amit én tudnék tenni?

Elég félénk vagyok.



2016. szept. 28. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nős vagyok, így elméletben írok:

Ha nekem tetszik valaki, akkor nem adom fel két hét után. Rossz napja mindenkinek lehet, szóval még ne temesd a srácot. Az emberek vérmérsékletük alapján adják tudtára egy nőnek, ha az tetszik nekik. Jel lehet, ha mindig mosolyog, ha veled beszél, ha tartja a szemkontaktust, ha bókol, ha nagyon figyelmes, ha kedveskedik szavakkal, tettekkel vagy akár ad pl. egy csokit. Ezek amúgy nem is feltétlenül tudatos dolgok.

2016. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
meghúzom a coflyát
2016. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!