Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány. En is lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. En is lany vagyok. Nem vagyok biztos benne hogy biszex. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig csak fiuba voltam szerelmes, de most ugy erzem ez a lany nagyon tetszik. Ugy tunt mintha jeleket adna, de nem vagyok biztos benne es nem is vagyok biztos abban hogy fel szeretnem vallalni az erzeseim, mert cikinek tartom, hogy vonzodom a lanyokhoz. Mit tegyek? 23L
2016. júl. 26. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Mik azok a jelek?

Èrdeklődj hogy ő hogy áll a leszbikusság vagy biszexuális dologgal. Mármint hogy nem e ítèli el vagy elfogadja szóval ilyenek..

De a tetszik meg a szerelem nem ugyanaz

Ha èrzel is iránta valamit ès nem csak egy ilyen külsőileg tetszik ès abból adódó fellángolás akkor mondd el neki. Egy èleted van. Inkább mondd el neki minthogy nem mondod el ès utána megbánd,ne fèlj kimondani mit èrzel,ès ma már a másság majdnem hogy hètköznapi. Jó nem fogadja el mindenki de remènykedünk benne hogy egyszer mindenki megnyilvánulhat gombócèrzès nèlküli torokkal..

2016. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!