Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok,190 cm magassághoz 70...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,190 cm magassághoz 70 kg az nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Nem látszik rajtam, hogy nagyon vékony lennék, láttam már nálamnál is vékonyabbat, az tényleg nem volt szép.

Ez inkább átlagosnak mondható az én esetemben nem?

Egyébként a fejem kárpótol mindent.:)

23/F


2016. szept. 28. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nincs vele baj, ha jól érzed magad és jól vagy. :) Az ideális az lenne, ha 10-15 kg-ot fel tudnál szedni, de baj nincs vele, mert biztos ilyen alapba a genetikád. :)
2016. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem vékonynak tünik, szedjél vitaminokat főleg B6, és megjön majd az étvágyad, probálj meg legalább 80 lenni.
2016. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
Hát elég kevéske.A volt párom 191 cm 75 kg,és épp hogy ember formája volt.
2016. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én 6 centivel magasabban vagyok ennyi kiló, de voltam 10-zel kevesebb is... egy olyan betegség miatt van, ami még felderítve sincs rendesen, ráadásul nagyon sokféle formában fordul elő különböző tünetekkel, így nincs egységes gyógymód rá. Ami van az meg kb a kiéheztetés. Voltam én 75 kiló is a kiéheztetős diéta előtt.

Szóval én akkor emiatt kevesebb vagyok, mint ember? Érdekel vajon bárkit is, hogy mi a hátterem, és hogy dolgozok-e ellene vagy sem? Úgy látom, senkit...


Egy dolgot azért kiemelnék neked, kérdező: laikusoktól NE fogadj el hízási tanácsot, mert nem értenek hozzá, csak városi legendákat hajtogatnak. Mint a B6-vitaminos válaszoló. A B-vitaminok étvágynövelő hatása elhanyagolható. Persze tudom, most jön majd a kifogás, hogy az ismerősének az ismerősének az ismerőse milyen jól meghízott ezzel, de nem. Ez nem érv. Szóval ha hízni akarsz, akkor a sporttáplálkozás oldaláról közelíts, és ilyen témában szakértőktől kérj segítséget, ne nőklapja-szintű wannabe dietetikusoktól, akik 1-2 mondatban el akarják intézni. Ez egy összetett téma.


24/F

2016. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
190 cm vagyok és 97 kg. Nem kövér, nem szétfolyt, hanem minimálisan macisabb. 5-6 kg csökkenéssel lennék tökéletes súlyban, te nagyon piszkafa lehetsz, nem bántásból írom.
2016. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
pedig imádok enni az a poén :D sok, másoknak hízlaló kaját eszem, vagyis hát bármit, mert ugysem fog rajtam semmi:P
2016. szept. 28. 13:26
 7/18 anonim ***** válasza:

"Egyébként a fejem kárpótol mindent.:) "


Megnyugodtam.

2016. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A volt férjem 193 centivel nem volt 60 kiló, amikor megismertem. Na, ő nagyon sovány volt. De tömegnövelővel, napi 20 palacsintával, a jó főztömmel felhoztam 86-ra. Szerintem az volt neki az ideális... Így is nagyon vékonyak voltak a lábai, de lett egy kis mellkasa, karja, válla. Én 100 kilót mondanék ideálisnak, mert az izmos felsőtestű, magas férfiakat bírom. :)
2016. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én 190el vagyok 100kg és nem tartom magamat soványnak se kövérnek, ha néha felmegyek 115re akkor igen de mikor visszajövök 100ra már nem. de 90-95 szivesen lennék csak sajnos nagyon szeretek jókat enni :(.
2016. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha a bordáidon xilifonozni lehet,akkor kevés.De ha vékony vagy,de feszes,ugyanakkor a bőrödet se bökdösik a csontjaid,akkor nincs gáz.
2016. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!