Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! 185 cm magassághoz,...

Lányok! 185 cm magassághoz, ennyi kg sok, vagy elmegy e tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

185 cm vagyok,és 82-3 kg,ami a testfelépítésem illeti : Erős,nagy lábak,combok,széles vállak,és úszógumi,ami főleg akkor látszik ha nincs rajtam póló (Pl. strandon) és ülök..Akkor elég nagy az látszik..De amikor állok akkor egy kicsit látszik csak,de csak akkor ha nincs rajtam póló.kb. 10 kg +/- 1-2 kg a felesleg

Sokak szerint jóképű vagyok,és nem hiszik el hogy nincs még barátnőm.

Rossz tul. : visszahúzódó vagyok,csendes,nem járok szinte sehova,magányos farkas vagyok


jó tul : jó tanuló,kedves a lányokkal,


Nyilvánosan komolyan szoktam viselkedni,nem szoktam vigyorogni mint a tejbe tök.

Képet lehet küldök,de 1-2 nap késéssel,mert nyaralásról írok,és nem tudok mindig wi-fizni :D


2013. júl. 25. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha 10 kiló a felesleg akkor 72 vagy alapban.

Azt nem hinném,hogy 185 centi 72 kilóval olyan széles vállaid lennének..

2013. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem rosszul tudod..mert ott nincs felesleg..csak a hasam körül.
2013. júl. 25. 16:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért elég durva, hogy ilyen minimális súlyfelesleg ilyen gátlást okoz. :(

Engem speciel nem zavar, de még egyik nőtársamtól se hallottam baráti körből, hogy bárkit is zavarna egy kicsi poci vagy husi itt ott. És most nem arról beszélek, hogy 40 kiló felesleg. Egyáltalán nem gáz, az élő emberek a neten kívül, photoshop nélkül, akik nem topmodellek... nos ők nem úgy néznek ki, mint a topmodellek. :P


Én se vagyok topmodell alkat, de ált. azt mondják az alakomra, hogy pont jó. Rajtam kb.5 kiló van +.


23l

2013. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És ha már annyira a külsővel foglalkozol így női szemszögből elárulom neked, hogy az arc számít, a test kevésbé.


3-as

2013. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ismerek 184 centis 55kilós lányt, aki jól néz ki és még van is rajta mit fogni. Nekem sok lenne a 82-3 kg, főleg, hogy egy 20-assal kevesebb vagyok, de mondjuk alacsonyabb is. Egy 190 centis, mackósabb, vagy nagyobb darab fiúnak viszont biztos tetszel :)
2013. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és a belsőd alapján a rossz tulajdonságokat is átsorolhatod a jók közé:)
2013. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja, fiú vagy XD akkor fiúnak még jobb :'D fiúnál nem annyira számít, h vékony legyél :D
2013. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 175 centi vagyok (L/24), sosem voltam olyan lapos, mint egy vasalódeszka, de nem is csináltam ekkora gondot belőle. És amennyi felesleget írtál, neked sem kéne. Ha, ahogy írtad, jóképű vagy és kedves a lányokkal, akkor máris előbbre vagy a sorban, mint azok, akinek már az agyuk vagy a szívük helyén is testtömegindex-kalkulátor van. Aki szeret, az azzal a 10 +/- 1-2 kg-val is szeret.
2013. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. júl. 25. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!