Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi olyan adódhat egy találkán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan adódhat egy találkán, amire a fiú/férfi azt gondlja, hogy többet nem kíváncsi a lányra?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szinte akármi, mivel mindenkinek más a fontos.

Jó, vannak általánosan visszatetszést keltő dolgok, pl ha a lány kijelenti, hogy nem hajlandó elköltözni a szülei mellől, lakjunk egxütt náluk. Vagy ha kijelenti, hogy elvárja az eltartást, drága utazásokat. De még ezek is van, akinek tetszenének, ebben biztos vagyok.

Nem szabad ezen agyalni, hogy hogyan tudnál minél jobban megfelelni a másiknak. Ha nem vagy szimpatikus úgy, ahogy vagy, akkor időpazarlás együtt lenni, mert tutibiztos, hogy belátható időn belül vége lesz.

2016. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem megfelelni akarok, hanem rájönni mi történt.
2016. okt. 1. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
amit az első ír, plusz kiegészíteném olyannal, hogy nincs közös téma, nem tud kérdezni csak válaszolni, nincs véleménye vagy ha van azt se tudja elmondani, megtartja magának. Számomra pl taszító, ha dohányzik, vagy alkoholt fogyaszt... dohányzás semmilyen mennyiségben nem tűröm meg, alkoholt csak kis mennyiségben, pl ünnepnapokon, szilveszterkor, stb. akkor is mértékkel. Csacsi részegre issza magát, akkor offolom a csajt.
2016. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem muszáj történnie bármi komolynak, lehet, hogy csak szimplán nem tudtad felkelteni az érdeklődését + nem tudtad meggyőzni róla, hogy később, jobban megismerve egymást ez reális eséllyel sikerülhet neked.


Te még nem utasítottál senkit vissza egy randi után?

2016. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szoktam randizni járni.

Egy olyan került csak szóba, amit nem kedvel: a biszexualitásom.

De az érdekelte, hogy dolgozom a héten... Szóval nem gondoltam, hogy majd felszívodik.

2016. okt. 1. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam a túl sok expartner, túl sok részegen kavarás az, ami visszatetszést kelt, főleg ha még tartja is a kapcsolatot olyan csávókkal, akik össze akarnak jönni vele, ergo háremet tart.


Ha ez az elején derül ki, még jobb is, hiszen nem tudom komolyan venni a csajt.

2016. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!