Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, túl nyomulósnak tűnik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, túl nyomulósnak tűnik, ha első szex előtt a lány megkérdezi, hogy komoly kapcsolatot szeretnél vagy nem?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Majd azt hazudja persze, hogy azt akar csak húzd már le a bugyit. :)
2016. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem nyomulósnak, hanem baromságnak tartanám. Ha komoly kapcsolatot létesítenék vele, akkor nem a szex előtt kell rátérni, hanem korábban (ismerkedésnél). Ha ez nem történt meg, akkor csak egy éjszakás kalandról lenne szó. Aki többet lát bele, azzal gondok vannak.
2016. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne dugj vele fél évig, ha nem akar komoly kapcsolatot akkor lekopik rólad. Ha azt akar akkor veled marad, de lehet az is, hogy csak barátnak tart, vagy meleg.
2016. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán eleve el kellene már idáig jutni mielőtt lefeküdtök ha neked ez fontos
2016. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arról beszéltünk, hogy mindketten komoly kapcsolatot akarunk, de arról nem, hogy ami köztünk van az mennyire komoly. Nem tudom, hogy hozhatnánk fel, anélkül, hogy azt hinné, én már teljesen belé estem. Nem vagyunk már tinik, nem akarom hónapokat váratni a semmiért, de azt sem akarom, hogy csak egyéjszakás kaland legyen.
2016. okt. 2. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az első találkozó előtt tisztázom, hogy nem akarok csak szexet és hogy csak akkor találkozzunk, hogyha kapcsolatra kész és nem csak d...ni akar. Aztán ismerkedünk és lefekszünk egymással amikor eljön az ideje. Az elvárások tiszták, de persze így is hazudhat. Na, de aztán a sex előtt már tuti hazudna, hogy megkapja. :)
2016. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!