Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban aki állandóan nyomul rám de én nem akarok tőle semmit hogy mondjam meg neki hogy haggyon békén hogy ne bántsam meg? éshogy haggyon békén.

Figyelt kérdés
De van még egy problémám : van egy lány eggyik legjobb barátnője(annak a lánynak akiről az elöbb beszéltem)vele akarok össze jönni hogy tegyem meg az első lépéseket?
2010. ápr. 24. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Finoman kell vele közölnöd (pl.: Ne haragudj, de nem vagy éppen az esetem/ nekem más tetszik, nem veled van a baj.) De persze lehet, hogy egy idő után föladja majd.

A másik lánnyal kapcsolatban: kezdj el vele beszélgetni, érdeklődj iránta, esetleg vedd fel MSN-re (már ha van mindkettőtöknek) és beszélgess vele ott is.

2010. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk már olyan kapcs. ban vunk hogy lehetőség van rá hogy kérdezzem meg?:o
2010. ápr. 24. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetőleg ne a helyesírásoddal próbáld meghódítani...


Amúgy meg a nyomulósnak mondd meg, hogy habár jól esik neked az érdeklődése, de te nem érzel úgy, ahogy ő, és ezért fejezze be a nyomulást.


A másik lánnyal pedig, akivel össze akarnál jönni, kezdjél el beszélgetni és derítsd ki, ő mit gondol rólad, lenne-e kedve veled barátkozni, esetleg annál is többet.

2010. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ahha..értem:D
2010. ápr. 24. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
próbáld így: HAGGYÁL BÉKÉN!!!!!!
2010. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!