Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit nem szerettek a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem szerettek a netes ismerkedésben?

Figyelt kérdés
És miért ismerkedtek neten mégis?
2016. okt. 6. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem zárkózom el az ismerkedés elől sehol, csak már valahogy reménytelennek érzem. Ezért nagyon nehezen próbálkozom meg vele.


Egyébként így nincs személyes kontaktus ami azért elég rossz tud lenni..

2016. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Azt, hogy neten királylánynak érzik magukat a lányok.
2016. okt. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a neten történik.
2016. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy szinte mindegyik nő lelép, eltűnik, nem válaszol, nem érdeklődik.

Pedig nagyon jól lehet(ne) velem beszélgetni bármiről, de sajnos kevés az intellektuális nő, aki ezt értékelni tudja.

Azért maradt a net, mert nem járok sehova.

2016. okt. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már nem ismerkedek neten és sehol se. Egyébként a legnagyobb előnye lett számomra a legnagyobb hátránya. A személytelenség.
2016. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az emberek (szerintem) sokkal inkább kitárulkoznak írásban és személytelenül, mint élőszóban. Valamint az egyetlen előnyös fényképüket küldik el. Aztán személyesen meg nyökögés van, kiderül, hogy nem is úgy néz ki, mint a 12 éves fényképe, mint amivel parádézik.

Én mindig friss képet küldtem, megmondtam, hogy nem vagyok szupermodell. Így is jöttek jelentkezők, de édes Istenem.... milyenek.

Azért próbálkoztam, mert a barátaim nagy része házas volt, nem jártunk olyan helyekre, ahol ismerkedhettem volna.

Végül egy buszmegállóban cseverésztem a hóviharban egy ismeretlennel arról, hogy vajon jön-e a busz. Na ő lett a férjem.

2016. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Társkeresőn nem írnak vissza, túl nagy a konkurencia, és aki az életben nem nagy csajozógép, dumagép, az a neten sem fog labdábarúgni ilyen oldalakon, hiába néz ki átlagosan vagy akár picit jobban is, vagy hiába jó ember.

Chaten is ismerkedtem eddig, de miután meguntam hogy abbamaradnak a beszélgetések, szeretethiányos férjes nők használnak ki, valamint képcsere után kiderül, hogy nagyon nem az esetem az illető, mostanra megfogadtam hogy kerülöm a chatet. Beleringatja magát az ember egy pár jó beszélgetés után abba hogy megvan a tökéletes partner, aztán jön a képcsere, totális katasztrófa...szóval leálltam ezzel is.

Itt is beszéltem jó pár nővel akik valami okból kifolyólag rámírtak. De azok is abba maradtak.

Miért nem törlöm magam társkeresőn? A remény miatt, és mert máshol nincs alkalmam ismerkedni.

Szép napot!

2016. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy hiába tudom én jól használni, nincs meg hozzá a partner.
2016. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nehéz közös témát találni, mert az adott szitu, hogy ugyanazon az oldalon vagyunk, abból nehezebb kihozni valami frappánsat. Élőben könnyebb pl suliról-munkahelyről beszélgetést kezdeményezni :)


24f

2016. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert a nők nagyon durván válogathatnak (hiszen sokkal több férfi jut rájuk), így elszállnak, semmit sem hajlandóak tenni az ügy érdekében, na meg nagyon sok p ö cs fej küldözgeti rögtön a farkáról a képeket.

Emellett a netes társkeresőzésben az a gáz, hogy pofátlan összegeket kérnek különben még üzenni sem lehet, és tele vannak az oldalak elhagyott regisztrációkkal, kamuregisztrációval (az oldal üzemeltetői hozzák létre csalinak).

2016. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!